معاون استاندار گلستان بر پروژه‌های عمرانی با پیشرفت فیزیکی بیش از 70 درصد تاکید کرداخبار استانی- ترکمن نیوز- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان گفت: استاندار به دنبال این هستند که پروژه های عمرانی سریع تر به ثمر بنشینند. پروژه هایی در اولویت هستند که پیشرفت فیزیکی آن ها بیش از ۷۰ درصد است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، «میرمحمد غراوی» در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: از آنجایی که ۴۷ درصد جمعیت استان روستایی است، سعی ما بر این است که در روستاها خدمات بهتری ارائه شود تا روستاییان به شهرها مهاجرت نکنند. البته در شهرها نیز اعتبارات اختصاص داده شده کفاف خدمات شهری را نمی دهد.

وی با بیان اینکه استاندار به بحث حمل و نقل و راهها تاکید بیشتری دارند، افزود: گلستان استانی است که توسعه های بهتری در حوزه کشاورزی و گردشگری دارد و باید کمک کنیم تا مشکلات این حوزه ها نیز برطرف شود.

معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری گلستان با بیان اینکه منابع مالی استان نسبت به پارسال کاهش یافته است، تصریح کرد: امسال اعتباراتی هم در اختیار نمایندگان استان قرار گرفت و بنا به تشخیص آنها مورد مصرف قرار می گیرد. حدود ۹ میلیارد و ۵۸۹ میلیون تومان اعتبار براساس نظر نمایندگان استان به پروژه های حائز اهمیت استان اختصاص یافته است.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: isna.ir

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۴۳

۲۴ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

32773

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک