فرخی 300x185 - معارفه پرویز فرخی دبیر هیئت والیبال استان امروز برگزار می‌شوداخبار والیبالتورکمن نیوز: رئیس هیئت والیبال استان گفت: ملی پوش اسبق والیبال ساحلی به عنوان دبیر هیئت والیبال استان معرفی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عیسی سنگدوینی در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار ترکمن نیوز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حسین مقدم راد دبیر سابق هیات والیبال ساحلی در یک سال گذشته اظهار داشت:  مراسم معارفه پرویز فرخی امروز با حضور خانواده والیبال، پیشکسوتان والیبال و علاقمندان در هتل نیروی انتظامی واقع در ناهارخوران گرگان برگزار می‌شود.

 

رزومه و افتخارات پرویز فرخی

ساحلی:
قهرمانی بیش از ۲۰ تورنمنت در رشته والیبال ساحلی، مقام پنجم جهانی چلنجر هند، کسب قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۱ در چین و کسب عنوان بهترین بازیکن در سال ۲۰۱۱ در چین و چندین مقام قهرمانی و نائب قهرمانی در تورنمنت های آسیایی.

والیبال سالنی:
۱۴ سال بازی در لیگ برتر، ۶ سال بعنوان بازیکن تیم نئوپان گنبد و کسب بهترین تیم شهرستانی با این تیم، مقام سوم جام شیخ راشد کویت، مقام قهرمانی دسته یک کشور، نائب قهرمانی دسته با گل گهر سیرجان، نائب قهرمانی دسته یک با نکا چوب ساری و نائب قهرمانی دسته یک کشور با تیم مزرعه نمونه اق قلا

گوشه ای از افتخارات پرویز فرخی بود، ایشان همچنین از بازیکنان و پیشکسوتان با اخلاق میباشد که همیشه همکاری نزدیکی با ملی پوشان ساحلی و هیئت والیبال استان و مجموعه والیبال استان داشته است.

همچنین امروز از دبیر سابق استان آقای حسین مقدم راد که فعالیت چشمگیری در ارتقا سطح والیبال استان داشتند با تقدیم هدایایی تقدیر و تشکر خواهد شد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۴۲

۰۶ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

56123

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک