گلستان ۱۳۹۷ 300x225 - مظلومیت والیبال نشسته به نام گنبدکاووس به کام دیگراناخبار ورزشیتورکمن نیوز: در پی مصاحبه نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی بابت اختصاص ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار به والیبال نشسته این شهرستان انتظار میرفت وعده نماینده عملی شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی تورکمن‌؛ در حاشیه برگزاری مسابقات لیگ برتر والیبال در نیم فصل اول (۱۴ آذرماه ۹۷) مقابل کاله مازندان قرجه طیار طی مصاحبه با خبرنگار ترکمن نیوز در سالن المپیک گنبدکاووس اظهار داشت: ۳ میلیارد ریال اعتبار برای والیبال نشسته تخصیص یافته است و بازیکنان بومی نیز بدون بستن قراردادی با تیم گنبدکاووس پا به میدان مسابقه گذاشته و با تلاش ستودنی، با دست‌های خالی مقام سوم لیگ برتر والیبال نشسته کشورمان را به استان هدیه دادند.

اما بودجه وعده داده شده که تقریبا همسو با قرارداد پاسور والیبال شهرداری گنبدکاووس بوده ولی عملی نشد، تاکنون وعده سرخرمنی بیش نبوده و هیچ مسئولی نیز پاسخگو در این مورد نیست.

در این میان عزیزان والیبال نشسته که از لحاظ جسمانی تفاوت‌هایی با بازیکنان دیگر دارند و شغل دیگری به غیر از ورزش ندارند بدینگونه در حقشان اجحاف شده است.

در سال‌های قبل کمال الدین غلامی مدیر عامل شرکت روانکاران گلستان با بضاعت خود حمایت مالی تیم والیبال نشسته گنبد را بر عهده داشت.

شیروانی 2 198x300 - مظلومیت والیبال نشسته به نام گنبدکاووس به کام دیگراناز قرجه طیار به عنوان نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی انتظار می رود حداقل به متن مصاحبه خود اهمیت داده بودجه وعده داده شده را به والیبال نشسته گنبد تزریق نماید.

شیر محمد شیروانی

خبرنگار ورزشی تورکمن نیوز

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۱۴

۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

51878

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک