استاندار گلستان در دیدار با هیات مدیره خانه مطبوعات؛

Golestan 24T 3 300x201 - مطبوعات چشم و گوش مردم هستند و باید موضوعات را با صداقت منتقل کنندگلستان- ترکمن نیوز- استاندار گلستان با اشاره به مشکلات و مسائل حوزه رسانه اظهار کرد: مطبوعات چشم و گوش مردم هستند و باید موضوعات را با صداقت منتقل کنند چرا که کشور در شرایط فعلی نیاز به همدلی و همگرایی دارد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی صبح امروز یکشنبه ۲۴ تیر ماه در دیدار با اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان، ضمن تبریک به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر، تصریح کرد: عرصه خبرنگاری و مطبوعات عرصه ای سخت و پر دردسر است و فعالان حوزه خبرنگاری و رسانه به لحاظ اقتصادی مظلوم و محروم هستند اما از هوشمندی و هوشیاری بالایی برخوردارند.
وی با اشاره به مشکلات و مسائل حوزه رسانه اظهار کرد: رسانه ها باید در شرایطی که کشور نیاز به همدلی دارد ، چشم و گوش مردم باشند و مباحث را با صداقت منتقل کنند.
وی با تاکید بر حساسیت کار خبرنگاران در تعامل با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، یادآور شد: باید جهشی در برنامه های مربوط به خبرنگاران صورت گیرد.
استاندار گلستان خاطر نشان کرد: باید طرح رتبه بندی خبرنگاران به درستی صورت گیرد و مسئله یارانه های مطبوعاتی و کاغذ و همچنین راهکارهای حل آن بررسی شود تا در مذاکرات بالادستی پیگیری لازم انجام شود.
دکتر هاشمی نقش مطبوعات و رسانه ها را برجسته دانست و افزود: جامعه رسانه های استان باید فارغ از سیاست زدگی با وحدت فضای امید و نشاط را به جامعه تزریق نمایند.
وی ادامه داد: آموزش خبرنگاران مسئله پراهمیتی است که هر گونه همکاری لازم را در این راستای انجام می دهیم.
لازم به ذکر است در این جلسه استاندار گلستان قول مساعدت مالی به خانه مطبوعات از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان را داد و ابراز امیدواری کرد خانه مطبوعات بتوانند مباحث اقتصادی خود را حل و فصل نماید و بیش از پیش منشا اثر باشد.
همچنین در این جلسه که مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات نیز حضور داشتند، اعضا خانه مطبوعات نقطه نظرات خود را پیرامون مسائل صنفی مطبوعات، رسانه ها، بیمه خبرنگاران، توزیع آگهی های دولتی، یارانه کاغذ و پروژه های توسعه ای استان بیان کردند.

لینک عضویت کانال تلگرام

انتشار دهنده : Medeniyet
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۴۶

۲۴ تیر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک