مصوبه اختصاص اعتبار برای احداث شبکه زهکشی گمیشان ابلاغ شدتورکمن نیوز هیئت وزیران با توجه به وقوع سیل سال جاری و پیش‌بینی پاییزی پربارش و ضرورت آمادگی برای جلوگیری از حوادث احتمالی، مبلغ یک هزار میلیارد ریال اعتبار جهت اجرای طرح احداث شبکه های زهکشی به استان گلستان تخصیص داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   هیئت وزیران در جلسه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ به پیشنهاد وزارت کشور و تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور با اختصاص مبلغ یک هزار میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی‌های سرمایه‌ای به منظور زهکشی دشت گمیشان برای پروژه‌های پیشگیرانه مرتبط با حوادث غیرمترقبه جهت اجرای طرح احداث شبکه‌های زهکشی در اراضی شمال گرگانرود و قره‌سو استان گلستان به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گلستان موافقت کرد.

بر همین اساس، این مبلغ به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گلستان اختصاص یافته تا برابر قوانین و مقررات مربوط توسط وزارتخانه های نیرو و جهادکشاورزی هزینه شود.

هم‌چنین، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گلستان موظف است، گزارش عملکرد این تصویب نامه را در مقاطع زمانی سه ماهه به سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان مدیریت بحران کشور ارسال کند.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۳۸

۲۹ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

63643

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک