سرپرست هلال احمر بندرگز گفت:

سقوط زن گرگانی آبشار لواراخبار حوادث گلستان – ترکمن نیوز- سرپرست جمعیت هلال احمر بندرگز از سقوط بانوی ۳۷ ساله از ارتفاع آبشار «لوار» این شهرستان و مصدومیت شدید این گردشگر گرگانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  سید طه میرصادقی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی درخواست کمک های اورژانس ۱۱۵ بلافاصله تیم امداد و نجات هلال احمر ساعت ۱۰/۳۰ به محل حادثه در آبشار “لوار” بندرگز اعزام شدند.

وی افزود: در پی درخواست کمک امدادخواه با موضوع سقوط دو تیم امداد و نجات هلال احمر خودشان را به ارتفاعات آبشار مذکور رسانده و بانوی ۳۷ ساله اهل گرگان پس از اقدامات کمک های اولیه به پایین منتقل شد.

میرصادقی در ادامه گفت: پس از رسیدن دو تیم عملیاتی متشکل از هشت نجاتگر این جمعیت، بلافاصله مصدوم که دچار تروما پا و سقوط فقرات شده بود با تثبیت مصدوم و اقدامات پیش بیمارستانی به پایین منتقل و تحویل تیم اورژانس ۱۱۵ شد.

سقوط زن گرگانی آبشار لوار

سرپرست جمعیت هلال احمر بندرگز گفت: این فرد برای مداوا به بیمارستان پنجم آذر گرگان منتقل شد و ساعتی پیش این عملیات به پایان رسید.

وی تاکید کرد: سامانه ندای امداد ۱۱۲ هلال احمر آماده پاسخگویی به ندای امداد امدادخواهان است و در هر نقطه‌ای از استان مردم عزیز در صورت بروز حادثه می‌توانند به سامانه تلفنی ۱۱۲ تماس بگیرند.

سقوط زن گرگانی آبشار لوار

انتهای پیام

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۱۵

۲۱ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

37598

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک