با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و فرماندار شهرستان ترکمن:

مشکلات حوزه شهری و شهرداری بندرترکمن بررسی شداخبار بندرترکمن– ترکمن نیوز- جلسه بررسی مشکلات حوزه شهری و شهرداری بندرترکمن با حضور میرمحمد غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان ترکمن، طیبه خلیلی مدیرکل دفتر شهری و شوراها استانداری، محسن سمیعی مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری های استان، شهردار و اعضای شورای شهر در محل شهرداری بندرترکمن برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن، الیاس هیوه چی با توجه به ظرفیت های شهرستان به برخی از نیازهای زیرساختی شهرستان از جمله احداث روگذردر شهر بندرترکمن و پیگیری های صورت گرفته در این راستا اشاره و گفت: با توجه به درآمد پایین شهرداری و مشکلات مالی فرارو می بایستی این پروژه توسط دستگاه متولی (راه آهن) صورت گیرد.

در این جلسه شهردار بندرترکمن ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شهرداری در حوزه درآمد به برخی مشکلات شهری از جمله ساخت و سازهای غیرمجاز، مشکلات ترافیکی و نبود کمربندی و روگذر و مشکلات طرح تفصیلی شهر بندرترکمن و موضوع الحاق به محدوده برخی از نقاط شهری و همچنین به ظرفیت های گردشگری سواحل و طرح های گردشگری اشاره کرد.

گفتنی است در این جلسه غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ضمن تاکید به مدیرکل دفتر شهری و شوراها مبنی بر پیگیری رفع مشکلات شهری، قول مساعد برای پیگیری مشکلات مطرح شده از سوی این معاونت و دستگاه های ذیربط و کارشناسان داد.

در ادامه جلسه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار به همراه فرماندار و سایر اعضا از برخی طرح های سرمایه گذاری از جمله بازار ماهی فروشان، طرح ترافیکی بلوار ورودی گمیشان و مناطق حاشیه نشین شهر بازدید کردند.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۲۸

۰۶ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

29817

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک