آب و برقگنبدکاووس– ترکمن نیوز- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: با توجه به نیازهای ضروری مردم به آب و برق و رایزنی‌های انجام شده با مسئولان استانی و کشوری، مشکلات آب و برق گنبدکاووس ۲ تا ۳ هفته آینده به حداقل می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، عبدالقدیر کریمی ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان ضمن گرامیداشت ۹ مرداد، روز انتقال خون اظهارداشت: با توجه به نقش حساس سازمان انتقال خون و ملاحظات این سازمان، نیاز است تا مدیران دستگاه‌های اجرایی، شوراهای اسلامی و دهیاران توجه ویژه به این حوزه داشته باشند و از این ظرفیت برای جمع‌آوری و ذخیره خون استفاده کنند.

وی در ادامه ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار تاکید کرد: خبرنگاران صادقانه در تبیین افکارعمومی و اطلاع‌رسانی زحمت می‌کشند و حلقه اتصال مردم و مطالبات آنها با دستگاه دولتی هستند.

فرماندار ویژه گنبدکاووس یادآور شد: شرایط اقتصادی کشور، خاص است و انتظار داریم در این شرایط حساس مدیران تلاش و وقت بیشتری صرف رفع مشکلات کنند و با مردم مهربان‌تر و شکیباتر بوده و پیگیر مشکلات مردم باشند.

وی گفت: جلسات تنظیم بازار آغاز شده و این جلسات هر هفته با جمعی از اصناف و بازاریان تشکیل خواهد شد تا مسائل و مشکلات مردم و بازاریان احصا و راهکارهایی برای کاهش و رفع آن ارائه شود.

کریمی با تاکید بر باشکوه برگزار شدن جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی اظهارداشت: امسال ستاد برگزاری جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با محوریت فرمانداری و سازمان تبلیغات اسلامی تشکیل دادیم که بزودی جلسات آن برگزار خواهد شد.

وی افزود: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و رویکرد و سیاست دولت، باید این جشن‌ها در شان و جایگاه نظام جمهوری اسلامی باشد و با توجه به تقارن آن با ایام فاطمیه اهداف و برنامه‌های ما در جهت فرهنگ ناب محمدی ( ص) و تبیین بیشتر آن باشد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس در مورد اعتبارات تملک و دارایی تصریح کرد: بزودی کمیته برنامه‌ریزی شهرستان برگزار می‌شود و تمرکز ما امسال در توزیع اعتبارات تملک و دارایی در روستاها به ویژه روستاهای بخش داشلی‌برون با توجه به محرومیت بیشتر است.

وی بیان داشت: با توجه به نیازهای ضروری مردم به آب و برق و رایزنی‌های انجام شده با مسئولان استانی و کشوری، مشکلات آب و برق گنبدکاووس ۲ تا ۳ هفته آینده به حداقل می‌رسد.

نمازجمعه سرمایه اجتماعی، مردمی و ملی است

حجت‌الاسلام ابوالفضل عامری، رئیس دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه گلستان هم در این جلسه گفت: نمازجمعه برگرفته از فرهنگ اسلام ناب محمدی( ص) و انقلاب اسلامی بوده و سرمایه اجتماعی، ملی و مردمی محسوب می‌شود.

وی افزود: این سرمایه‌ها باید با گفتمان خدمت به مردم با ۲ ویژگی برکت و رحمت همراه شده و تحقق یابد.

عامری بیان داشت: با توجه به اینکه حکومت ما مردم سالاری‌دینی است باید بین امام جمعه، امت پیوند قلبی باشد و این امر بیش از هرچیز به همدلی، همراهی و همکاری دستگاه‌های دولتی، حاکمیتی و غیردولتی نیاز دارد و برای تحقق آن، باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود.

 

منبع: tasnimnews.com

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۱۴

۱۰ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

30461

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک