هفته دولت و هفته دفاع مقدس گنبدکاووس 2 300x182 - مشارکت و حضور گسترده مردم در انتخابات باعث صیانت از آرمان‌های انقلاب می‌شودتورکمن نیوز: معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: اطلاع رسانی به مردم از فعالیت ها و خدمات دولت مردان موجب رضایت و اعتماد اقشار مختلف جامعه می شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عبدالقدیر کریمی در جلسه مشترک ستاد گرامیداشت هفته دولت و هفته دفاع مقدس شهرستان اظهار داشت: مشارکت مردم در برنامه های هفته دولت و دفاع مقدس به خصوص حضور پرشکوه در راه پیمایی و نیز انتخابات باعث افزایش منافع نظام و کشور در معادلات منطقه ای و جهانی می شود.

وی افزود: در شرایط سخت کنونی که دشمنان با انواع توطئه‌ها و تحریم‌ها به دنبال دلسرد کردن مردم از نظام اسلامی هستند، باید با خدمات رسانی خوب دولت مردان و اطلاع رسانی از طریق رسانه ها امید، اعتماد و انگیزه مردم به مشارکت و همیاری در انتخابات را مضاعف سازیم.

وی ایام هفته دولت را فرصت مناسبی برای بیان خدمات دولت برشمرد و تصریح کرد: در گنبدکاووس با وجود مشکلات اعتباری، تعداد پروژه‌های افتتاحی و کلنگ زنی امسال بیشتر از پروژه‌های هفته دولت سال گذشته است.

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس در ادامه سخنان خود به برنامه های هفته دفاع مقدس نیز اشاره کرد و گفت: برای برگزاری مطلوب برنامه‌های این هفته نیز هفت کمیته در شهرستان تشکیل می‌شود.

هفته دولت و هفته دفاع مقدس گنبدکاووس 1 300x182 - مشارکت و حضور گسترده مردم در انتخابات باعث صیانت از آرمان‌های انقلاب می‌شود

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس نیز در این نشست با تشریح ضرورت برگزاری با شکوه برنامه های هفته دفاع مقدس به بیان گوشه هایی از دستاوردهای نظام در دوران جنگ تحمیلی پرداخت.

سیدیحیی قاضوی در ادامه سخنان خود با بیان برخی برنامه های ایام هفته دفاع مقدس، اقدامات مورد انتظار از مدیران شهرستان برای برگزاری مطلوب برنامه های هفته دفاع مقدس را تشریح کرد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۲۲

۲۷ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

59822

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک