رئیس سازمان تعاون روستایی کشور:

گنبدکاووس-ترکمن نیوز-  رئیس سازمان تعاون روستایی کشور گفت: آنچه در نظر داریم تصدی و واگذاری امور به مردم با فعالیت‌هایی مانند شرکت تعاونی تولیدی, شرکت سهامی و زراعی و کشت و صنعت است.

 رئیس سازمان تعاون روستایی کشور,گنبدکاووس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  علی اوسط هاشمی, عصر امروز در مراسم متمرکز پروژه‌های دهه فجر شهرستان گنبدکاووس در دانشگاه شمس گنبدکاووس اظهار داشت: ما اهل جمعه و جماعات هستیم و پیام جمعه, پذیرش جمع است و این اعتقاد ما است و با هم بودن, منشاء تحول خواهد بود.

وی افزود: نگاه ما نگاه توسعه است و با پیشرفت متفاوت است, پیشرفت, یک پدیده فیزیکی, مانند دانشگاه و مدرسه, که توسعه باید از دو محصول رضایت و سعادت عمومی حاصل شود و اگر محقق شود در مسیر توسعه قرار می‌گیریم.

رئیس سازمان تعاون روستایی کشور تصریح کرد: نگاه ما در تکریم انقلاب باید منطبق با شان و نزول انقلاب باشد و در این مسیر, در مقابل هرگونه انحراف بدون ملاحظه, مقابله کنیم, پایداری و دوام انقلاب از واجبات است, زیرا مسیر شهدا با پایداری و دوام ادامه خواهد یافت.

وی تاکید کرد: اسلام مخاطب همه است و قوم و نژاد خاص ندارد و نگاه جمهوری اسلامی نیز باید فارغ از هر قوم و مذهب, به همه باشد.

اوسط هاشمی یادآور شد: اساس کار و دو بال توسعه‌آور, جمهوریت و اسلامیت است که سبب به وجود آمدن ملت می‌شود و تشکیل ملت, سبب قدرت و اعتبار خواهد شد.

رئیس سازمان تعاون روستایی کشور گفت: آنچه در نظر داریم تصدی و واگذاری امور به مردم با فعالیت‌هایی مانند شرکت تعاونی تولیدی, شرکت سهامی و زراعی و کشت و صنعت است./تسنیم

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۵۸

۱۸ بهمن ۱۳۹۶

کد خبر :

11172

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک