مسابقات ورزشی فرهنگیان گنبد در 4 رشته برگزار شدورزشی-ترکمن نیوز-به مناسبت بزرگداشت هفته معلم مسابقات ورزشی فرهنگیان شهرستان گنبدکاووس در ۴ رشته فوتسال، والیبال و پیگ پونگ هفت سنگ برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  در این ۳ رشته ۳۴۸ نفر از فرهنگیان آقا و در رشته های هفت سنگ و تنیس روی میز نیز ۵۵ نفر از فرهنگیان خانم شرکت کردند.

در این مسابقات در بخش آقایا و در رشته والیبال به ترتیب غیر دولتی بصیر، سینا و شهید دیو دل مقام اول تا سوم را کسب کردند و در رشته فوتبال نیز تیم های شهید عسگری، شهید ایمری و کارشناسی تربیت بدنی در سه کوی اول قرار گرفتند.

همچنین رشته تنیس روی میز آقایان نیز که به صورت انفرادی برگزار شد، یونس آهار، محمدبدارق مقام اول و دوم را کسب کردند و سهراب شیرزاد و شهرام سفالی نیز مشترک در سکوی سوم قرار گرفتند.

در بخش بانوان نیز در رشته هفت سنگ تیم های بنت الهدی ، کارشناسی تربیت بدنی و کمک جعفر بای به ترتیب اول تا سوم شدند و در رشته تنیس روی میز مریم رحمانی از مدرسه بهاران ، سکینه توفیقی از نمونه دولتی بصریت مقام اول و دوم را کسب کردند.

کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش گنبدکاووس درخصوص نتایج مسابقات ورزشی بانوان فرهنگی نیز گفت: در رشته ‘هفت سنگ’ که با شرکت ۴۰ ورزشکار در قالب ۶ تیم برگزار شد تیم های ‘بنت الهدی، کارشناسی تربیت بدنی و کمک جعفربای’ به ترتیب اول تا سوم شدند.

گفتنی است زینب یازرلو و فریده کر نیز در رشته تنیس روی میز مشترکا مقام سوم را کسب کردند و در پایان به برگزیدگان رشته های ورزشی لوح تقدیر و هدایایی اهدا شد.

مسابقات ورزشی فرهنگیان گنبد در 4 رشته برگزار شدفرج اله رزاقی معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش گنبد کاووس در حاشیه این مسابقات از مصوبه شورای ورزشی در رابطه با برگزاری لیگ والیبال و لیگ فوتسال از مهر امسال خبر داد و گفت: در این راستا قرارداد ساخت چهار زمین چمن مصنوعی منعقد شده است./قابوس نامه

گردآوری:گروه خبری ترکمن نیوز

لینک عضویت در کانال

https://t.me/ITNAnews

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۵۸

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک