با حضور 24 تیم معتبر والیبال ساحلی جهان

اخبار واليبال ساحلی- ترکمن​نيوز – فرماندار شهرستان ترکمن از حضور ۲۴ تیم معتبر جهانی در مسابقات والیبال ساحلی کشور به میزبانی استان گلستان در شهر بندرترکمن خبر داد.

به گزارش پايگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  الیاس هیوه چی در حاشیه بازدید از آماده سازی زمین برگزاری مسابقات جهانی والیبال ساحلی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: برگزاری مسابقات والیبال تک ستاره جهانی به “میزبانی شهرستان ترکمن” را رویدادی کم نظیر در تاریخ ورزش کشور خواند.

وی با اشاره به برگزاری سه تورنمنت جهانی والیبال ساحلی حاشیه خزر در شهرهای بندرترکمن، بابلسر و بندرانزلی گفت: مسابقات تک ستاره جهانی بندرترکمن با استقبال خوبی مواجه شده و در این تورنومنت جهانی ۶ کشور به مدت ۳ روز برای کسب جایزه ۵ هزار دلاری با یکدیگر رقابت خواهند داشت.

فرماندار تاکید کرد: بی شک بندرترکمن پایتخت والیبال ساحلی کشور است و استان گلستان قطب والیبال ساحلی ایران محسوب می شود.

مسابقات جهانی والیبال ساحلی بندرترکمن

رئیس سازمان لیگ والیبال ساحلی کشور نیز در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز گفت: شهرستان بندرترکمن دراین تورنمنت جهانی میزبان ۲۴تیم خواهدبود و مسابقات والیبال ساحلی تک ستاره بندرترکمن دهم تا سیزدهم مهر ماه برگزار می شود.

به گزارش ترکمن نیوز؛ فریدون الهامی بااشاره به حضور داوران داخلی و گلستانی برای قضاوت مسابقات جهانی والیبال ساحلی اظهار داشت:برای اولین بار داوران ملی ایران دریک تورجهانی سوت خواهندزد و ۲۰ داور از استان گلستان نیز در قالب منشی و خط نگهدار در این بازیها حضور خواهند داشت.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه اکثریت سهمیه ثبت نام برای حضور در این تورنمنت در اختیار بازیکنان بومی است این مسابقات جهانی فرصتی مناسب برای والیبالیست های ساحلی بندرترکمن و گلستان محسوب می شود.

الهامی در پایان گفت: در این دوره از مسابقات هشت تیم از ایران، هشت تیم از قزاقستان، دو تیم از ساحل عاج، دو تیم از عمان، دو تیم از تایلند و دو تیم از چک اسلواکی در این تور تک ستاره والیبال ساحلی بندرترکمن با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

خبرنگار: یاشار نیازی

 

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۰۳

۲۰ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

35288

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک