مدرس حوزه علمیه ضیائیه شهر فراغی:

مدرس حوزه علمیه ضیائیه شهر فراغیاخبار فرهنگی- تورکمن نیوز مدرس حوزه علمیه ضیائیه شهر فراغی، گفت: با برگزاری مسابقات قرآنی می توان معارف و آموزه های اصیل اسلامی را در جامعه به خوبی منتشر کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ «آخوند عبدالجلیل فرهمند» در حاشیه ششمین دوره مسابقات قرآنی طلاب و روحانیون اهل سنت کشور در گرگان، اظهار کرد: در بطن قرآن کریم همه معارف، مفاهیم و مبانی ناب اسلامی نهفته است و باید با برگزاری چنین محافلی، آن شالوده های بنیادین اسلامی را کشف و با همکاری همدیگر آنها را ترویج کرد.
به گفته وی؛ آیات قرآن که کلام به حق باری تعالی است، هیچ شکی در آن نیست و اهل قرآن باید در توسعه و ترویج دستورات و توصیه های قرآن پیشقدم شوند.

رابط فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور با اذعان بر برگزاری خوب این دوره از مسابقات در گلستان، تصریح کرد: بحمدلله این دوره از مسابقات با استقبال بسیار خوب داوران و شرکت کنندگان همراه بوده است.
وی، افزود: سعی شود از توانایی و همفکری همه کسانی که در راه گسترش دین مبین دلسوز هستند در برگزاری چنین مسابقات بزرگی استفاده شود.
به گفته مجری توانمند این دوره از مسابقات؛ استان گلستان در بسیاری از زمینه ها به ویژه مسائل حوزه دین و مذهب در سطح کشور و جهان الگو و نمونه است و این امر با درایت مسئولان و عموم مردم به ویژه تلاش های آیت الله نورمفیدی نماینده معزز ولی فقیه در استان حاصل شده است.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۵۱

۱۵ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

47222

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک