و پرورش یحیی صابری ترکمن نیوز 300x188 - مسئول جدید نمایندگی آموزش و پرورش داشلی برون منصوب شد+عکسترکمن نیوز: طی حکمی از سوی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس یحیی صابری به عنوان سرپرست نمایندگی آموزش و پرورش داشلی برون منصوب شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  این مراسم با حضور شورای معاونان آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شادروان مصطفی جرجانی از زحمات و تلاش های چندین ساله آن مرحوم (مسئول سابق آموزش و پرورش بخش داشلی برون) تقدیر شد، سپس ضمن آرزوی توفیق خدمت یحیی صابری به سمت سرپرست جدید این نمایندگی معرفی شد.

کمال الدین نظر نژاد در این مراسم با اشاره بر محرومیت بخش داشلی برون گفت: شهرستان گنبدکاووس بیش از ۸۱ هزار دانش آموز دارد و بخش داشلی برون حدود ۳۰درصد از آن را شامل می شود.

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس ترک تحصیل، نبود امکانات مناسب آموزشی، فرسوده بودن مدارس و پراکندگی روستاها را از جمله مسائل مناطق محروم مرزی داشلی برون عنوان کرد و نیاز به تلاش جهت رفع آنها را از سرپرست جدید نمایندگی آموزش و پرورش این بخش خواستار شد.

یحیی صابری از مدیران بومی بخش داشلی برون است که تدریس دوره متوسطه، مربی پرورشی، معاون پررورشی، و اخیرا نیز به عنوان سرپرست خوابگاه شبانه روزی بخش داشلی برون را در کارنامه خدمت خود دارد.

گزارش از: یاشار نیازی

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۱

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

75119

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک