فرماندار شهرستان ترکمن:

بندرترکمن-ترکمن نیوز- سرپرست فرمانداری بندرترکمن در نشست مردم و مسئولان در مسجد روستای ایوان آباد بندرترکمن با تبریک یوم الله فجر اظهار داشت: مسئولین وظیفه دارند تا خدمات نظام را برای مردم بازگو نمایند و پاسخگوی مسائل و مشکلات مردم باشند.

بندر ترکمن,الیاس هیوه چی,نشست با امامان اهل سنت و تشیع

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  الیاس هیوه چی خاطر نشان کرد: هدف از این جلسه ارتباط چهره به چهره مسئولان با مردم است تا مردم در فضای خارج از اداره مشکلات خود را از مسئولین طلب کنند.
وی افزود: برای ساختن و آبادانی همه باید دست به دست هم دهیم. حضور مسئولان در مساجد و روستاها باعث می شود تا از نزدیک جویای احوال مردم شوند و این از برکات انقلاب اسلامی است.
سرپرست فرمانداری بندرترکمن تصریح کرد: مشکلات مردم در زمان طاغوت خیلی اساسی تر از این زمان بود در حالیکه وضعیت کنونی با گذشته قابل قیاس نیست و توسعه و پیشرفت خوبی در کشور دیده می شود و امنیتی که در این کشور داریم نیز در هیچ کشوری نداریم و این نیز از برکات انقلاب اسلامی و مدیریت مقام معظم رهبری است.
در ادامه حجت الاسلام جعفر کوهستانی رییس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن گفت:حضور مسئولان در مساجد و محله ها آنها را با واقعیات مشکلات آنها بیشتر آشنا می کند و پیگیری رفع این مشکلات در محضر مردم نیز موجب آشنایی آنان با روند کاری مسئولان می شود و مردم با مسیر خدمات نظام بیش از پیش آشنا می شوند.
شایان ذکر است در این مراسم اهالی روستا نیز در خصوص افزایش سهمیه آرد، امنیت روستا، طرح هادی روستا، مزار شهدا و سؤالاتی مطرح نمودند و مسئولان حاضر نیز به ارائه گزارشات لازم پرداختند

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۱۹

۱۶ بهمن ۱۳۹۶

کد خبر :

11061

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک