مسئولان در شرایط فعلی باید بیشتر کمک کنندگلستان-ترکمن نیوز-  نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نبود استاندار در این شرایط جایز نیست گفت: مسئولان در شرایط فعلی باید بیش از هر زمان دیگری کمک کنند و کنار مردم حضور داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ شهرام کوسه غراوی اظهار کرد: در خصوص غیبت استاندار گلستان با وجود وقوع سیل در استان، اظهار کرد: استاندار گلستان تا دیروز (پنجشنبه) در منطقه بودند و من با ایشان تلفنی در ارتباط بودم و موضوعات را پیگیر می‌کردند.

وی افزود: اما امروز (جمعه) نمی‌دانم ایشان کجا هستند و نزدیکان گفته‌اند مراسم سالگرد مادرشان است و سه تا چهار ساعتی نیستند.

کوسه غراوی تصریح کرد: آقای هزار جریبی دبیر مجمع نمایندگان استان هم گفتند ایشان در منطقه حضور ندارند و من هم نمی‌دانم دقیقا کجا هستند.

نماینده مردم کلاله، مراوه تپه، گالیکش و مینودشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: من در آق قلا حضور دارم با اینکه این شهرستان حوزه انتخابیه من نیست اما باید برای همدردی هر کاری برای هم استانی‌های خود انچام دهیم.

وی افزود: شامگاه جمعه از مناطق سیل زده آق قلا بازدید داشتیم؛ عمق فاجعه بیشتر از آن چیزی است که از سوی مسئولان بیان می شود.

نماینده مردم شرق گلستان با انتقاد از اطلاع رسانی رسانه ملی از وضعیت بحرانی مناطق سیل زده گلستان، ادامه داد: صدا و سیما و مدیران به جای حضور در کنار مردم و امدادرسانی در فرماندار آق قلا مستقر شده اند.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۲۸

۰۳ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

49697

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک