امام جمعه موقت گنبدکاووس:

مسئولان جلوی فرارهای مالیاتی را بگیرنداخبار گنبدکاووستورکمن نیوز: امام جمعه موقت گنبدکاووس با گرامیداشت ۱۶ تیر روز مالیات، برلزوم پرداخت مالیات ازسوی همه واجدین شرایط تاکید و از مسئولان امر درخواست کرد با تشدید نظارت ها، از فرارهای مالیاتی برخی افراد سودجو و سرمایه دار جلوگیری نمایند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از ایرنا، حجت الاسلام محمدرضا ابراهیمی فر در خطبه‌های نمازجمعه این هفته مردم گنبدکاووس خاطرنشان کرد: پرداخت مالیات به عنوان پشتوانه اقتصاد کشور، راهکاری مناسب برای کاهش وابستگی اقتصاد به درآمدهای نفتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه دریافت مالیات نباید صرفاً از کارمندان دولت و برخی کسبه و بازاریان صورت گیرد، افزود: همه واجدین شرایط باید مالیات خود را بموقع پرداخت نمایند و مسئولان نیز بایستی با تشدید نظارت‌ها و اصلاح برخی قوانین اجازه فرار مالیاتی به برخی افراد سودجو و سرمایه دار را ندهند.

حجت الاسلام ابراهیمی فر همچنین با یادآوری سخنان رهبری انقلاب در جمع رئیس و مسئولان قوه قضائیه گفت: نکته مهم منویات رهبری در این دیدار مساله ایستادگی و مقاومت مردم در برابر سختی‌ها و مشکلات و توطئه‌های دشمنان بود که انصافاً مردم ولایتمدار ایران در ۴۰ سال گذشته همواره پای انقلاب و ارزش‌های آن ایستاده و ذره‌ای کوتاه نیامده‌اند.

وی بابیان اینکه مردم پشتوانه مهم انقلاب اسلامی هستند، تصریح کرد: همه مسئولان بالاخص مسئولان دستگاه دیپلماسی کشور بایستی از ظرفیت عظیم ایستادگی و اتحاد مردم استفاده کرده و با اتخاذ مواضع فعال نسبت به پیگیری مطالبات توافق هسته‌ای (برجام) ثابت قدم بوده و از مواضع بحق خود کوتاه نیایند.

امام جمعه موقت گنبدکاووس همچنین توجه به مشکلات سیل زدگان را از دیگر خواسته های رهبری از مسئولان و مردم دانست و ادامه داد: در این شهرستان نیز هنوز تعدادی از سیل زدگان در چادر زندگی می‌کنند که تا آماده شدن مسکن آنان می‌بایست در مکانی ثابت از جمله در یک مدرسه اسکان داده شوند.

حجت الاسلام ابراهیمی فر به تسهیلات پیش بینی شده برای مسکن سیل زدگان نیز اشاره کرد و از مسئولان امر درخواست کرد تا با نظارت جدی بر نحوه پرداخت این تسهیلات مراقب باشند تا برخی افراد سودجو و غیر مستحق از آن استفاده نکنند.

وی به حادثه ۱۴ تیر ۶۱ و ربوده شدن چهار دیپلمات ایرانی در لبنان توسط رژیم صهیونیستی و نیز سالروز کشف کودتای نوژه اشاره کرد و گفت: این دو حادثه نشان از عمق کینه و دشمنی استکبار جهانی بالاخص آمریکا، انگلیس و اسرائیل با انقلاب اسلامی و مردم آن است.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۳۸

۱۴ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

56767

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک