افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت 6 گنبد کاووس (1)اخبار کنبدکاووس- ترکمن نیوز- معاون استاندار و فرماندار شهرستان گنبدکاووس در افتتاح مرکز جامع سلامت شهری، اظهار داشت: در حوزه سلامت، چند موضوع به عنوان اولویت در دستور کار داریم و به جد پیگیر آن هستیم که یکی از این موضوعات، استقرار آنژیوگرافی در گنبدکاووس است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از فرمانداری گنبدکاووس، مهندس عبدالقدیر کریمی اظهار کرد: پروژه ها و برنامه های خوبی در حوزه سلامت در شهرستان انجام شده و یا در حال انجام است, اما هنوز از شاخص های استاندارد کشوری و استانی فاصله داریم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت: مرکز جامع سلامت شهری، روستایی با اعتبار حدود ۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

رضا صابری اظهار داشت: این مرکز در گذشته در کوی پلیس به ۳۵ هزار نفر جمعیت شهری و روستایی به صورت ساختمان استیجاری ارائه خدمات می داد.

وی افزود: احداث این ساختمان با زیربنا ۸۶۵ متر مربع با اعتبار یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در ساخت و ۳۰۰ میلیون تومان تجهیزات در همین محدوده افتتاح شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: از محل اعتبارات عمرانی، مبلغی برای احداث پایگاه شماره ۹ در نظر گرفته شده که امید داریم این اعتبار تخصیص یافته و شاهد ساخت آن باشیم.

 

صابری گفت: در همین مکان، محلی برای استقرار پایگاه ۱۱۵ نیز در نظر گرفته شده تا پایگاه پشت بازار روس به این مکان منتقل و به خدمات دهی شهری و روستایی بپردازد.

وی یادآور شد: ۴۴۲ متر مربع از این زمین, اهدایی شورا اسلامی شهر و شهرداری است و این مرکز در مدت زمان ۱۳ ماه ساخته و به بهره برداری رسید.

 

 

انتشار دهنده: یاشار نیازی

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

 

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۴۴

۰۵ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

33960

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک