بخشدار داشلی برون:

بخشدار داشلی‌برون در مراسم اولین نماز جمعه سال 1399 شهر اینچه‌برونترکمن نیوز:  بخشدار داشلی‌برون با بیان اینکه مهم‌ترین مسئله در مقابله با کرونا این است که باید اصول بهداشتی به خوبی از سوی مردم رعایت شود از شهروندان درخواست کرد از این پس نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی حساس‌تر باشند تا  ان‌شاءالله شاهد سلامتی شهروندان و رونق کسب‌ها باشیم.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   نورالله بابایی‌نژاد در مراسم اولین نماز جمعه سال ۱۳۹۹ شهر اینچه‌برون ضمن تسلیت ایام محرم و تبریک هفته دولت گفت: خدا را شاکریم بعد از گذشت شش ماه و با کمک خداوند و همراهی مردم عزیز، شهرستان از لحاظ کرونا در وضعیت زرد قرار گرفته و توفیق اقامه نماز جمعه در شهرستان حاصل شد.

وی با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک، گفت: تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی صادره از ستاد ملی، نشان‌دهنده اهمیت موضوع بوده و همه مسئولان و مردم باید خودشان را به رعایت پروتکل‌های بهداشت متعهد بدانند زیرا بدون مشارکت مردم شکست کرونا غیر ممکن خواهد بود. 

نورالله بابایی‌نژاد در مراسم اولین نماز جمعه سال 1399 شهر اینچه‌برون

بخشدار داشلی‌برون در پایان از کلیه عوامل اجرایی برگزاری نماز جمعه شهر اینچه برون، امام جمعه، روحانیون، هیئت امنا و نمازگزاران به جهت رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی تشکر و قدردانی نمودند.
✍️گزارش از: آینا شیرزاد
سردبیر پایگاه خبری ترکمن نیوز

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۵۰

۰۷ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

81679

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک