استاندار گلستان در مراسم رژه نیروهای مسلح استان:

مردم و مسئولین نباید بهانه به دست دشمن بدهنداخبار استانی- ترکمن نیوز- استاندار گلستان با تاکید بر اینکه امروز نیاز به وحدت بیشتری داریم،‌ گفت: هم مردم و هم مسئولین باید دقت کنند که نباید بهانه به دست دشمن بدهند زیرا دشمن هم در داخل و هم در خارج حضور جدی دارد و به دنبال تفرقه افکنی است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، سید مناف هاشمی در مراسم رژه نیروهای مسلح در گرگان اظهار کرد: این مراسم نمایش اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل(ره)، انقالاب شکوهمند اسلامی و مقام معظم رهبری است.
وی با اشاره به اینکه مردم ایران در طول ۴۰ سال گذشته مشکلات و سختی های زیادی را تحمل کردند و توطئه های زیادی را هم پشت سر گذاشتند، افزود: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری از این شرایط خطیر و این پیچ بزرگ تاریخی هم عبور خواهیم کرد.
استاندار گلستان تصریح کرد: اینکه مقام معظم رهبری می فرمایند “هیچ کس جرات جنگ با جمهوری اسلامی ایران را ندارد”، ‌نشان از توانمندی و قدرت جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه و جهان است.
هاشمی با بیان اینکه در دوران جنگ تحمیلی، ده ها کشور نتوانستند آسیبی به جمهوری اسلامی ایران بزنند خاطرنشان کرد:‌ دشمن در طول سال های گذشته با روش های مختلف سعی در وارد کردن آسیب به کشور بود که به همت مردم و به برکت خون پاک شهدا همیشه در شکست توطئه ها موفق بودیم.
استاندار گلستان تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران نه تنها در سطح منطقه بلکه در سطح جهانی حرف هایی برای گفتن دارد.
وی ادامه داد: اقتدار ما در مذاکرات نشان دهنده انزوای دشمن است و اینکه حضور جمهوری اسلامی موجب ایجاد ترس برای دشمنان می شود.
وی با بیان اینکه دشمن عزمش را جزم کرده تا در حوزه اقتصادی به کشور آسیب وارد کند، گفت: امروز نیاز به وحدت بیشتری بین دستگاه های اطلاعاتی، امنیتی، نظامی و قضایی و همه مردم داریم.
لازم به ذکر است، در ابتدای این مراسم، استاندار گلستان و سایر مقامات ارشد دولتی و انتظامی استان به مقام شهدای نظامی و انتظامی ادای احترام کردند.
در انتهای مراسم نیز یگانهای پیاده و موتوری از مقابل جایگاه رژه رفتند.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۳۵

۳۱ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

35811

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک