مردم قدرشناس و خوب ایران اسلامی، شایسته خدمت هستندبندر ترکمن-ترکمن نیوز-  فرماندار شهرستان ترکمن در نهیمن جلسه شورای اداری شهرستان گفت: مردم قدرشناس و خوب ایران اسلامی، شایسته خدمت هستند و هرچه به آن ها خدمت کنیم، کم است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  الیاس هیوه چی فرماندار در نهمین جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور ائمه جمعه و سایر مسئولین شهرستان صبح امروز دوشنبه ۱۰ دی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: مردم ما بابصیرت و هوشیار هستند و در طول این چهل سال پیروزی انقلاب اسلامی، با وحدت و همدلی و پیروی از مقام معظم رهبری در برابر توطئه های مکرر استکبار جهانی علیه نظام جمهوری اسلامی ایستادگی کردند و پشتیبانی می کنند، وظیفه ماست در میز خدمت پاسخ آن ها و مطالباتشان را بدهیم و رضایت آن ها را جلب کنیم.
وی افزود: مردم ما انتظار فراتر از توان و ظرفیت ما ندارند و وظیفه ما مسئولین است که مسائل و مشکلات آن ها را ببینیم و بشنویم، با آن ها همسو و هماهنگ شویم و صادقانه توان و ظرفیت دستگاه خود را اعلام و آن ها را قانع کنیم تا موجبات رضایتشان فراهم شود.
وی با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب افزود: سال ۹۷ به دلیل مقارن شدن با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، جشن های انقلاب باید خیلی با شکوه تر، برجسته تر و متفاوت از سال های گذشته برگزار شود.
هیوه چی در ادامه به بیان شاخص های تدوین برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب پرداخت و گفت: در تدوین برنامه ها شاخصهایی همچون: توجه به نامگذاری شعار سال در برنامه ها، تطابق با شعار ” افتخار به گذشته، امید به آینده”، معرفی دستاوردهای مادی و معنوی، تبیین کارآمدی نظام جمهوری اسلامی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، مردمی بودن و .. باید مدنظر قرار گیرد.
وی همچنین تاکید کرد از افرادی که در پیروزی انقلاب و تدوام آن نقش داشته اند طبق محورهای اعلام شده از جمله: معرفی چهل شخصیت تایرگذار در حوزه سلامت، چهل کارآفرین نمونه، چهل مخترع و مبتکر، چهل فرد برجسته و فعال در عرصه های مختلف اجتماعی، چهل بانوب فرهیخته و .. تجلیل شود.
فرماندار ، خبرنگاران را حلقه اتصال مردم به مدیران دانست و گفت: در بازتاب تمامی فعالیت ها و اقدامات دستگاه ها، خبرنگاران جایگاه خاص و مهمی دارند و انتظار ما این است در راستای هم گامی و هم سویی در مسیر پیشرفت و توسعه، خبرنگاران و اصحاب رسانه در جلسات شورای اداری شهرستان شرکت کنند و از مدیران سوال کنند و با انتقادهای سازنده کمک کنند کاستی ها و ضعف هایمان را شناسایی و رفع کنیم.
وی با اشاره به مراسم بزرگداشت ۹ دی، روز بصیرت، گفت: ۹ دی یک حماسه ملی و روز پرشوری برای مردم ایران بود، روزی که مردم با تمام توان از رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کردند لذا وظیفه ما مسئولین است که حضور پررنگی در این مراسم ها داشته باشیم.
رئیس شورای اداری شهرستان با اشاره به اجرای طرح شهید شوشتری در محله استقلال و شهرک ولی عصر، از مسئولین شهرستان خواست با تمام توان به ادامه اجرای این طرح خدمت رسانی بپردازند تا مردم در این محلات احساس تبعیض نکنند و رضایتمندی آن ها حاصل شود.
وی همچنین بر حمایت و پشتیبانی دستگاه ها در راستای وظیفه مندی خود، از سرمایه گذاران، تولید کنندگان و صنعتگران تاکید و تصریح کرد: اگر این ها آسیب ببینند مردم و جامعه ما آسیب می بینند و امار آسیب های اجتماعی بالا می رود.
فرماندار در پایان ابراز امیدواری کرد در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با برنامه های متنوع و شاخص و تجلیل از همه اقشاری که به انقلاب، مردم، توسعه و پیشرفت و ارتقاء و سلامت جامعه کمک کرده و می کنند همت آن ها را قدر بدانیم و از آن ها حمایت کنیم تا همچنان با گام هایی استوار فعالیت و تلاش های خود را استمرار ببخشند.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۵۷

۱۰ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

42963

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک