مردم به سیاه نمایی‌های دشمن علیه انقلاب و مسوولان توجه نکنندتورکمن نیوز:  امام جمعه شهرستان گنبدکاووس از اقشار مختلف مردم ایران درخواست کرد به سیاه‌نمایی‌های دشمنان انقلاب بویژه آمریکا علیه موفقیت‌های  جمهوری اسلامی و مسوولان آن توجه نکنند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  حجت‌الاسلام والمسلمین محمود ترابی درخطبه‌های نماز جمعه مردم گنبدکاووس اظهار داشت که راهبرد سیاه‌نمایی حربه جدید دشمن است تا مردم و افکار عمومی را نسبت به انقلاب و مسوولان آن ناامید کنند اما ملت هوشیار ما همچون ۴۰ سال گذشته فریب این حربه دشمن را نیز نخواهد خورد.

وی با استناد به سخنان رهبری انقلاب گفت: آنگونه که معظم‌له در سخنرانی‌های خویش بیان می‌دارند، آینده از آن ماست و کمبودها و مشکلات نیز با تلاش و کوشش مسوولان رفع می‌شود و هزینه‌هایی که دشمنان علیه انقلاب می‌کنند نیز نتیجه‌ای نخواهد داشت.

حجت‌الاسلام ترابی با اشاره به برخی اعتراض‌های مردمی در عراق و لبنان و اینکه پشت پرده این اعتراض‌ها، سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل و حمایت مالی برخی کشورهای مرتجع منطقه قرار دارد، اضافه کرد: این کشورها از طریق شبکه‌ فضای مجازی شعارهای خاصی را به شرکت‌کنندگان در تجمعات القا می‌کنند که ربطی به مطالبات آنها ندارد.

وی تصریح کرد: هدف از این شعارها که مشابه آن را دربرخی اعتراض‌های مردمی بویژه فتنه ۸۸ در کشورمان شاهد بودیم و دشمنان انقلاب بویژه آمریکا نیز به صراحت آن را بیان و برای آن هزینه زیادی می‌کنند، ناامن کردن ایران اسلامی است که مردم بایستی نسبت به این حربه دشمنان آگاه باشند.

خطیب جمعه گنبدکاووس دربخش دیگری از سخنان خود باتبریک هفته بسیج دانش‌آموزی ( ۷ تا ۱۳ آبان) و گرامیداشت ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و با دعوت از عموم مردم بویژه نسل جوان و دانش‌آموزان برای حضور پرشور در این راهپیمایی، گفت: امروز ایستادگی در برابر دنیای پوشالی استکبار جهانی یک کار حسینی است که رهبری انقلاب نیز بر آن تاکید دارند.

حجت‌الاسلام ترابی افزود: امروز بسیج دانش‌آموزی یک نهال بالنده است که بایستی از همه ظرفیت‌های آن برای توسعه و پیشرفت کشور بویژه در بعد علمی استفاده شود.

وی با گرامیداشت دهه وقف ( ۴ تا ۱۳ آبان)، از مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان برای پیگیری برگزاری کنگره بین المللی امامزاده یحیی بن زید (ع) گنبدکاووس و رونمایی از پوستر این رخداد بزرگ فرهنگی که روز گذشته باحضور نماینده ولی فقیه و استاندار گلستان در مرکز استان برگزار شد، قدردانی کرد و گفت: این شهرستان نیز آمادگی برگزاری این کنگره را در اردیبهشت سال آینده دارد.

حجت الاسلام ترابی به گام چهارم جمهوری اسلامی برای کاهش تعهدات در توافق هسته‌ای (برجام) که قرار است ۱۶ آبان آغاز شود نیز اشاره کرد و با مهم دانستن آن، خاطرنشان کرد: برجامی که سرنخ آن فقط دست کشورهای طرف توافق باشد، برای ملت فایده‌ای ندارد و ایران به کاهش تعهدات تا تحقق منافع ملت ادامه خواهد داد.

 

گردآوری: گروه خبری تورکمن نیوز
http://turkmensnews.com
منبع:irna.ir

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۱۷

۱۰ آبان ۱۳۹۸

کد خبر :

64208

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک