مردم ایران از ترقه بازی های دشمن نمی هراسد/ این حادثه تروریستی توسط همه اقوام و مذاهب در ایران محکوم استاخبار راز و جرگلان– ترکمن نیوز- امام جمعه باغلق در جرگلان گفت: ما اهل سنت این حرکت ناجوانمردانه را که باعث شهادت و جراحت شماری از هموطنان بیگناه شد محکوم کرده و اعلام می داریم که این اقدام هرگز نمی تواند از وحدت، انسجام و یکپارچگی ملت ایران اسلامی بکاهد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از خبرگزاری تقریب، “حاج غفور آخوند یزدانی” با اشاره تلاش‌های دشمن برای از بین بردن اتحاد اهل تشیع و تسنن در ایران٬ اظهار داشت: اقدامات تروریستی در ایران نمی تواند از وحدت، انسجام و یکپارچگی ملت ایران اسلامی بکاهد.

امام جمعه اهل سنت باغلق از توابع شهرستان راز و جرگلان ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی اهواز افزود: این حرکت ناجوانمردانه را که باعث شهادت و جراحت شماری از هموطنان بیگناه شد محکوم کرده و اعلام می داریم که این اقدام هرگز نمی تواند از وحدت، انسجام و یکپارچگی ملت ایران اسلامی بکاهد.

وی گفت: این حادثه تروریستی توسط همه اقوام و مذاهب در ایران محکوم است و کار این افراد نه تنها باعث تفرقه و اختلاف نمی‌شود بلکه اتحاد وانسجام بیشتری را به دنبال خواهد داشت.

آخوند یزدانی تصریح کرد: این حادثه تروریستی در اهواز٬ تضعیف روحیه ملت ولایت مدار ایران را به دنبال نخواهد داشت، چون مردم ایران امتحان خود را در اوائل دهه نخست انقلاب در جنگ تحمیلی و دیگر حوادث داخلی پس داده‌اند و از این ترقه‌بازی‌ها نمی‌هراسند.

وی بیان داشت: در این حادثه بی شک استکبارجهانی مثل آمریکا و کشور غاصب اسرائیل عوامل و گردانندگان اصلی و پشت پرده آن هستند. اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های شهدای این حمله تروریستی، این عمل شنیع را شدیداً محکوم کرده و برای شهدای این حادثه‌ تروریستی علو درجات و برای بستگان داغدارشان‌ صبر مسئلت دارم.

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۱۳

۰۲ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

35965

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک