ترکمن نیوز
تاریخ : امروز یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۷
ترکمن نیوز

Happy Love 21B 300x150 - مردان عشق خود را چگونه ابراز می کنند؟سبک زندگی-ترکمن‌نیوز- بر کسی پوشیده نیست که مردان و زنان احساسات خود را به شیوه های متفاوتی ابراز می کنند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روزیاتو، به در حالی که یک زن انتظار سیلی از اعترافات عاشقانه را دارد، مرد زندگی اش یک رشته از موهایش را به آرامی از جلوی چشم هایش کنار می زند، و اینجاست که همه چیز خیلی راحت پیچیده می شود! اما این نشانه ها ثابت می کند مرد زندگی تان شما را عاشقانه دوست دارد.

۱- به شما گوش می دهد و حرف هایتان را واقعا می شنود

همه ی ما به دفعات ماجراهایی نه چندان جالب را با جزئیاتی غیر ضروری برای دیگران تعریف کرده ایم. یک شخص مودب در چنین حالتی به شما گوش می کند، سر تکان می دهد و اهمیت چندانی به حرف هایمان نمی دهد.

اما اگر مرد زندگی تان ماجراهایی که درباره ی آشنایان تان تعریف کرده اید را به خاطر می آورد، به این معنی است که او به حرف هایتان اهمیت می دهد. او واقعا به شما گوش می کند و می خواهد نزدیکی بیشتری به شما داشته باشد، به همین خاطر تا جایی که ممکن است اطلاعات مربوط به شما را به خاطر می سپرد. این ویژگی کمیاب و ارزشمندی است.

۲- توانایی اعتراف به اشتباهش را دارد

یک مرد عاشق گرچه برایش عذاب آور است اما توانایی پذیرش اشتباهاتش و اعتراف به آن ها را دارد. او به نظر زن مورد علاقه اش احترام می گذارد و این برایش یک وعده ی توخالی نیست. به همین خاطر است که توانایی سازش دارد و لجاجت نمی کند.

۳- همیشه آماده ی تعمیر هر چیزی است

در حقیقت او همیشه آمادگی آن را دارد تا همه چیز را به دست خودش سر و سامان دهد، نه آنکه وظایفش را به شما محول کند. وقتی مرد زندگی تان عاشق شما است می توانید با خیالی راحت جای چکش یا روش عوض کردن چراغ ها را فراموش کنید. او این کار را موقعیت بسیار خوبی می داند تا توانایی های عملی اش را نشان دهد و اثبات کند همسر خوبی برایتان خواهد بود. از او بخواهید کاری برایتان انجام دهد. این کار اهمیتی که برایش دارید را به خوبی نشان می دهد.

۴- از ارتباط با خانواده تان امتناع نمی کند

دیدن خانواده و خویشاوندان شریک عاطفی مان همیشه دلهره آور و باعث نگرانی است. بنابراین تنها یک مرد واقعا عاشق آمادگی هر کاری را دارد فقط برای آنکه بتواند به شما نزدیک شود؛ فرقی نمی کند این کار ملاقات با پدرتان باشد که یک نظامی بازنشسته است یا مادربزرگ سختگیرتان.

او تلاش می کند تا دل همه را به دست آورد و آماده است تا این ارتباط را ادامه دهد، چون عاشق شما است، به خانواده ی شما احترام می گذارد و می داند که آن ها هم می توانند به خویشاوندان او تبدیل شوند.

۵- نظرتان را برای انتخاب لباس می پرسد

مردها هم خواهان آن هستند که ظاهر خوبی داشته باشند. ممکن است او تصور کند سلیقه ی خوبی در انتخاب لباس دارید و به مد روز آشنا هستید. اما اگر از شما بپرسد که آیا آن لباس را بر تن او می پسندید، قطعا سعی دارد شما را فریفته ی خودش کند.

۶- از انجام کارهای روزمره در کنار شما لذت می برد

کارهای خسته کننده و اجباری جزئی از زندگی ما هستند. اگر مردی آماده است تا همراه شما به بانک، فروشگاه های ملال آور و خرید وسایل برود، به این معنی نیست که از همه ی این کارها لذت می برد. او فقط می خواهد تا جایی که ممکن است زمان بیشتری را با شما بگذراند.

۷- برای خوشحال کردن تان آشپزی می کند

اگر مردی برای خوشحال کردن شما آشپزی می کند، این قطعا نشانه ی علاقه است. در اغلب مواقع درست کردن غذا به معنای خارج شدن از حریم امن در مردان است. فقط به خاطر شما است که او آمادگی انجام این کار را دارد.

۸- برای سفر برنامه ریزی می کند و قرارهایتان را فراموش نمی کند

اغلب مردان عادت دارند بدون سوال و ناگهانی عمل کنند اما زن ها برای همه چیز از قبل و به طور دقیق برنامه ریزی می کنند. مردان عاشق به این نکته توجه دارند و از پیش به کارهای غیر معمول و غافلگیر کننده ای که خوشحال تان می کند فکر می کنند.

۹- همیشه و تحت هر شرایطی معتقد است شما زیبا هستید

همه ی زن ها روزهایی دارند که پوست شان تیره تر از معمول می شود، زیر چشم هایشان گود می افتد و سر و کله ی یک لکه در واضح ترین قسمت صورت شان پیدا می شود و… این فهرست تمامی ندارد! اما یک مرد عاشق همیشه از زیبایی شما حرف می زند چون شما را برای ظاهرتان دوست ندارد. بعلاوه، ممکن است او واقعا متوجه این تغییرات در ظاهرتان نشود.

۱۰- آمادگی فداکاری برای شما را دارد

اگر او برنامه هایش را برای خوشحال کردن شما تغییر می دهد یا جلسه ی مهمی را به خاطر بیماری شما لغو می کند، این نشانه ی عشقی واقعی است. او با این کار نشان می دهد شما اولویت اصلی او هستید.

۱۱- به موفقیت هایتان افتخار می کند و آماده ی حمایت از ایده های دیوانه وار شما است

یک مرد عاشق، موفقیت های زن محبوبش را موفقیت خودش تلقی می کند. او نه تنها هرگز با زن مورد علاقه اش رقابت نمی کند و حسادتی نسبت به او ندارد بلکه همیشه تلاش می کند تا این موفقیت ها را در کنار هم جشن بگیرید.

اگر ساعت سه صبح ناگهان هوس شکلات کنید یا بخواهید به هند سفر کنید، او این کار را با شما انجام خواهد داد.

۱۲- برای عشقی که به شما دارد می جنگد و همیشه نگران تان است

در لحظات سخت زندگی، در گیر و دار دعواهایتان یا وقتی احساس ناامیدی یا حسادت می کنید، نسبت به شما بی اعتنا نیست. در عوض، تمام تلاشش را می کند تا آرامش و شادی را به رابطه تان برگرداند. تمام این ها به این خاطر است که نگران از دست دادن شما است.

۱۳- از نشان دادن ضعف هایش ترسی ندارد

برای مردان نشان دادن ضعف هایشان کار واقعا دشواری است. اما اگر او حقیقتا به شما علاقمند باشد، احساس شرم نمی کند از اینکه زمان تماشای فیلمی غم انگیز اشک او را ببینید یا صادقانه به خستگی اش اقرار کند. از همه مهم تر آنکه او از اعتراف به اینکه نگران از دست دادن شما است ترسی ندارد چون شما به همان اندازه که مهم ترین ضعفش هستید، بزرگترین قوت او هم هستید.

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

نظراتنظر شما چيست ؟

- پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.

- پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.

- انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

آخرین خبر ها

فردی که با نان و نمک مردم تن خود را پرورانده خونابه به دهان مردم ...

پیام تسلیت به دکتر پالیده رییس بیمارستان طالقانی گنبد کاووس...

واکنش نماینده حوزه انتخابیه غرب گلستان به ویدئوی موهن به اهل سنت...

فعالیت ۲۵ پایگاه جذب حامی ایتام در گلستان...

رمز کارت عابر خود را به صورت دوره‌ای عوض کنید...

ابتکار جالب ژاپنی ها برای حل مشکلات جسمی ناشی از بازی های کامپیوت...

امکان بازچرخانی ۷۰ درصد از فاضلاب ها

کمبود مهاجم مشکل تیم ملوان بندرگز است...

شرکت هما و تلخ کردن برجام در کام مردم شرق گلستان...

۱۵ هزار حلقه چاه غیر مجاز در گلستان وجود دارد...

نشست کشورهای ساحلی خزر فردا در تهران...

اسب‌ها پشت سرشان را بهتر می‌بینند

گرمایش ۱۰۰ هزار درجه آب در کمتر از ۱۰ پیکوثانیه با لیزر اشعه ایکس...

عقاب صحرایی و بوتیمار زخمی درگلستان تیمارداری شدند...

کشاورزی و باغداری در منطقه آق توقای رونق خواهد گرفت...

فوتبال ساحلی ملوان بندرگزمغلوب شهرداری سمنان شد...

سوختن ۹۰ هکتار از اراضی کشاورزی آق قلا در آتش...

وداع با امیـرکبیـر سینمـای ایـران؛ حسرتی که ابدی شد...

نخستین دفتر شعبه روستایی ستاد عتبات عالیات شهرستان گنبدکاووس افتت...

ایران ۳ – استرالیا صفر / پیروزی بی دردسر برابر کانگوروها...

شهروند،خبرنگار

آمار و ارقام

افراد آنلاین : 17

بازدید امروز : 4174

بازدید دیروز : 5956

بازدید این هفته : 38031

بازدید این ماه : 154076

بازدید کل : 411994

تبلیغات

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به وب سایت "ترکمن نیوز" می باشد. کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است .

بالا