مراکز شماره گیری خودرو در آق قلا و کردکوی راه اندازی می شودتورکمن نیوز دادستان نظامی گلستان گفت: مراکز شماره گیری خودرو در آق قلا و کردکوی تا ۳ ماه آینده راه اندازی می شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ محمدرضا محمودی در بازدید از مرکز شماره گذاری خودروی گرگان به خبرگزاری میزان گفت: پیگیر حل مشکلات مراکز شماره گذاری خودروی جهت خدمت رسانی بهتر به مردم هستیم.

وی یکی از دغدغه‌های فروشندگان و خریداران خودرو را مرحله تعویض پلاک خودرو دانست و اظهار داشت: روزانه تعداد زیادی خودرو برای پلاک گذاری به مرکز تعویض پلاک راهنمایی و رانندگی گرگان مراجعه می‌کنند که لزوم توسعه زیرساخت‌های نرم افزاری برای ارائه خدمات بهتر را می‌طلبد.

محمودی گفت: با پیگیری گزارش‌های مردمی، یکی از دلایل طولانی شدن زمان تعویض پلاک، عدم وجود مرکز تعویض پلاک در شهر‌های کردکوی و آق قلا بود که باعث طولانی شدن فرآیند شماره گذاری و نارضایتی مراجعان شده است.

این مقام قضایی تاکید کرد: با توجه به موقعیت و جمعیت بالای این شهر‌ها راه اندازی مرکز تعویض پلاک در این شهر‌ها خواسته به حق مردم است و با پیگیری‌های به عمل آمده خوشبختانه از سوی مسئولان ذی‌ربط این قول داده شد که این مراکز ظرف سه ماه آینده راه اندازی شود.

محمودی همچنین گفت: صف‌های طولانی جهت تنظیم و انتقال برگ سبز مالکیت خودرو برای مردم قابل قبول نیست و این مشکل باید حل شود.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۲۶

۰۱ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

68280

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک