اخبار گنبدکاووستورکمن نیوز: همزمان با سراسرکشور با حضور مردم شریف شهرستان گنبدکاووس در مسجد قائمیه مراسم گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران،  مردم غیور گنبدکاووس همزمان با سایر شهرهای گلستان و کشور در دی ماه سال ۸۸ حضوری حماسی از خود به یادگار گذاشته و بار دیگر با حضور پرشور اقشار مختلف در مراسم ۹ دی ۱۳۹۷ که در مسجد قائمیه گنبدکاووس برگزار شد این روز بزرگ تاریخ انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

سردار حسین معروفی، فرمانده سپاه نینوا گلستان ظهر امروز در تجمع ۹ دی مردم شهرستان گنبدکاووس در مسجد قائمیه انقلاب اسلامی را فخر انبیا و اولیا الهی برشمرد و بیان داشت: انقلاب اسلامی بسترساز حکومت جهانی است و صاحب اصلی آن امام زمان ( عج) است، این انقلاب بر حق است بنابراین مردم ذره‌ای در آن تردید ندارند و امروز با این تجمع گسترده خود حق بودن آن را تائید می‌کنند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به اینکه دعوای امروز دشمن دعوا بر سر اسلام است، خاطرنشان کرد: دشمنان با همه تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی و نظامی در طول انقلاب اسلامی نتوانستند مانع گسترش اسلام در جهان شوند و امروز ایران را ام‌القری کشورهای اسلامی می‌دانند و سعی دارند تا انقلاب اسلامی را از بین ببرند تا اسلام نابود شود.

وی افزود: در فتنه ۸۸ بدخواهان، بداندیشان و دشمنان داخلی و خارجی دست به دست هم دادند تا آبروی ملت ایران و ولایت فقیه را از بین ببرند، نخبگان در این زمان سکوت کردندو عده ای بد حرف زدند که هردو خلاف کردند.

سردار معروفی ادامه داد: ملت ایران در حماسه ۹ دی برای جاودانگی و ماندگاری خود و پیشرفت انقلاب اسلامی تاریخ را تغییر دادند و اعلام کردند اگر نخبگان اشتباه کنند، ملت دیگر گوش به سخنان آنها نمی کنند.

گزارش تصویری: جواد کارکن

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۳۵

۰۹ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

42828

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک