مراسم تکریم و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان ترکمن برگزار شدبندر ترکمن-ترکمن نیوز-  مراسم تکریم و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان ترکمن با حضور فرماندار و معاون اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری، پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۱۴ آذرماه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  به نقل روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن، الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان در این مراسم اظهار کرد: این محافل هم سخت است و هم سهل. سخت از آن نظر که نیرویی تلاشگر بر اساس تصمیمات استان و وزارت کشور در این چرخش مدیریت ها باید جایگزین شود و سهل بودن از این نظر که نیروی تازه نفس و جدید وارد سیستم ما می شود و در راستای تحقق اهداف و ماموریت های سازمانی به ما کمک می کند.
وی با اشاره به اینکه روز معارفه ما، روز تودیع ماست؛ تصریح کرد: همه ما وقتی مسئولیت می پذیریم و روزی که معارفه می شویم بایستی به یاد تودیع هم باشیم.
فرماندار تصریح کرد: این چرخش مدیریت در نظام جمهوری اسلامی ایران است تا از ظرفیت نیروهای تازه نفس هم استفاده شود و مسئولیت بین پرسنل توزیع شود تا انگیزه ها و شرایط لازم برای خدمتگزاری به مردم مهیا شود.
وی افزود: همه این چرخش ها در راستای خدمت به مردم و دستیابی به اهداف نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید صورت می گیرد و امید است همه مسئولین با در نظر گرفتن خدا و خلق خدا و عبادت دانستن خدمتگزاری، با برنامه ریزی در راستای خدمت به مردم تلاش کنیم.
در پایان از زحمات عبدالستار کلته بخشدار سابق مرکزی تشکر و قدردانی و عبدالوهاب نوبهار به عنوان بخشدار جدید مرکزی شهرستان ترکمن منصوب شد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۲۷

۱۴ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

41364

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک