جدید اداره هواشناسی فرودگاه گلستان 300x300 - مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید اداره هواشناسی فرودگاه برگزار شدترکمن نیوز:  با حضور نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی گلستان‘ معاونین’ روسای ستادی و حضور کلیه همکاران هواشناسی فرودگاه’ مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید اداره هواشناسی فرودگاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن،  به نقل روابط عمومی گلستان, در ابتدای این نشست داداشی مدیر کل استان از روند پیشرفت جایگاه هواشناسی استان در ارزیابی های کشوری و کسب رتبه های برتر را حاصل تلاش همه همکاران دانست و افزود: با آغاز سال نو و بروز بیماری کرونا بخش دیدبانی با تدابیر اندیشیده شده از جمله بخشهایی است که مجدانه فعال بوده و حساسیت بالای کار در ایستگاه فرودگاهی و عدم ایجاد وقفه جای تقدیر و قدردانی دارد.

وی در ادامه در خصوص عملیات جو بالا گفت: حسب دستورالعملهای موجود تجهیزات این بخش را ارتقا دادیم تا مشکلی در این زمینه بوجود نیاید.

داداشی در پایان از زحمات آقای پرویز پنجه کوبی در دوران تصدی رئیس اداره فرودگاه قدردانی نموده و آقای داود پیل آرام را به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی نموده و برای وی و همه همکاران آرزوی توفیق و سلامتی نمود.

لازم به ذکر است که آقای پرویز پنجه کوبی به سمت رئیس شبکه پایش منصوب شده است.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۴۱

۱۲ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

76431

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک