امام جمعه گنبدکاووس,خطبه نماز جمعهگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  امام جمعه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به تلاش های آمریکا و متحدان اروپایی او برای نشاندن ایران پای میز مذاکرات مجدد هسته ای، هشدار داد: این اقدام به منزله دست کشیدن از آرمان های اسلام و انقلاب است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  حجت الاسلام و المسلمین محمود ترابی روز جمعه درخطبه های این هفته نماز جمعه درجمع نماگزاران گنبدی، گفت: آمریکا از قدرت موشکی و حضور منطقه ای ایران نگران است و می خواهد در قالب توافق جدید هسته ای، ما را از داشتن این دو سلاح مهم دفاعی محروم نماید.
وی با بیان اینکه ایران هرگز پای میز مذاکرات مجدد نخواهد نشست، افزود: نشستن پای میز مذاکره به منزله دست کشیدن از اسلام، انقلاب و مکتب اهل بیت(ع)، سپاه، خون شهیدان و راه امام راحل است که ملت هرگز تن به این ذلت نخواهد داد.
حجت الاسلام ترابی، جنگ اقتصادی آمریکا و تحریم بانک های کشورهای جهان برای پرداخت نکردن پول نفت و کالاها به ایران و بازرگانان ما را از روش های این کشور استکباری علیه ایران دانست و تصریح کرد: راه مقابله با این تحریم ها، حمایت از کالای ایرانی برای رونق تولید و نیز توسعه روابط با کشورهای همسایه و تقویت روحیه انقلابی گری است.
وی با هشدار به برخی نفوذی های داخلی که در مردم ناامیدی ایجاد می کنند، تصریح کرد: امروز اگر کسی تبلیغ کند که کار از کار گذشته و مقاومت در برابر استکبار جهانی بی فایده است و باید پای میز مذاکره بنشینیم، خائن ترین فرد است.
خطیب جمعه گنبدکاووس همچنین با قدردانی از استاندار گلستان و معاونین او برای حمایت از رونق تولید، گفت: حمایت از تولید باید در سطح کلان نیز توسط دولت به صورت جدی انجام و جلوی واردات بی رویه گرفته شود.
حجت الاسلام ترابی با تبریک مناسبت های هفته گذشته از جمله میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)، بزرگداشت مقام معلم، روز کارگر و روز سربازان گمنام، از عملکرد شهرداری، اصناف و مدارس در برگزاری کمرنگ جشن های نیمه شعبان دراین شهر ابراز گله مندی کرد.
وی بدر عین حال از تجمع اقشار مختلف مردم گنبدکاووس و شهرهای اطراف در روز نیمه شعبان در حرم مطهر امامزاده یحیی بن زید(ع) این شهر و نیز برگزاری مراسم شب احیای این روز در برخی مساجد قدردانی کرد.
حجت الاسلام ترابی با قدردانی از عملکرد سربازان گمنام امام زمان (عج) که با چشمانی بیدار برای تامین امنیت کشور تلاش می کنند، افزود: مردم از شما توقع دارند علاوه بر تامین امنیت، حضوری بموقع، فعال و تهاجمی در برخورد با مراکز فساد اقتصادی و تنگ کردن عرصه برای متخلفان این حوزه داشته باشید.

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

لینک عضویت در کانال تلگرامی

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۲۶

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک