پورمندی ترکمن نیوز 300x196 - مدیر سوزی و فرصت سوزیترکمن نیوز: بدون مقدمه می‌رویم سر اصل مطلب، برکناری علی پورمندی، مدیر بیمارستان طالقانی گنبدکاووس، چیزی جز مدیر سوزی و فرصت سوزی نبود و همه را شوکه کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  برکناری ۳ مدیر لایق در گنبدکاووس آن هم با فاصله زمانی کوتاه بعد از انتخابات دوره یازدهم شورای اسلامی باعث نگرانی افکار عمومی شده است. اول (حبیب الله خواجه) رئیس هیئت فوتبال، بعد هم سرپرست آب و فاضلاب (مهندس وهاب قزلجه) و حالا علی پورمندی مدیر فعال و پرتلاش بیمارستان طالقانی گنبدکاووس.

عقبه پیشرفت مدیریتی علی پورمندی به دوره نماینده اسبق شهرستان گنبدکاووس و بخش داشلی برون دکتر عباسی برمیگردد که بدون تعصب او را مدیر بیمارستان شهداء قرار داد.

بعد از آن پورمندی با رای مردم رفت به شورای اسلامی شهر گنبدکاووس به مدت چهار سال در سنگر پارلمان محلی و ۲ سال متوالی نیز به عنوان ریاست شورا در کنار سایر همکاران خدمات شایسته ای در مسیر عمران و آبادانی شهر گنبد داشت که موجبات رضایت شهروندان قرار گرفت اما این شهر همواره مورد بی اعتنایی مدیران مرکز استان بوده است.

در همین دوران پورمندی ادامه تحصیل داده تا مقطع دکترا پیش رفت، آنچه که از دل این چند سال یعنی مدیر بیمارستان شهداء سپس عضو شورای شهر، ریاست شورا و مدیر بیمارستان طالقانی بیرون آمده، مدیری توانمند، باسلامت کاری گارانتی شده و خلاقیت، همراه بوده است.

 

پورمندی ترکمن نیوز۲ 300x184 - مدیر سوزی و فرصت سوزی

 

اما این چند سال نظام روی منابع انسانی هزینه‌های فراوانی انجام می‌دهد تا فردی همانند علی پورمندی در بطن نظام مقدس کشورمان به رشد و تعالی برسد.

حالا بر کناری ایشان وقتی دردناک می‌شود که او با چند پله سقوط برمی‌گردد به جایگاه چند سال قبل تا با شکست روحی و قلبی ناامید شاهد زحمات نادیده گرفته شده خود باشد، آری این بار روی سخن با نماینده مجلس یازدهم گنبد آقای امانقلیچ شادمهر است.

قطعا نماینده برگزیده از این تغییر و تحولات آگاهی کامل دارند

دکتر شادمهر به کدامین علل نیروهای شاخص و بومی گنبدی قربانی عرض اندام مدیران بالا دستی می‌شوند و همانند بازی مار و پله بدون توجه به پتانسیل و شاخصه‌های مدیریتی افرادی چون علی پورمندی مسیر نزول مدیریتی یا سقوط مدیریتی را برای آنان فراهم می‌سازند.

آیا امکان این وجود نداشت که سوگلی سفارشی دوستان برای جانشینی آقای پورمندی را در جایگاه دیگری قرار می‌دادند یا مدیر بیمارستان طالقانی را با چند پله صعود به درجات بالاتر می‌رساندند.

✍️ شیرمحمد شیروانی

خبرنگار ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۵۸

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

74789

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک