مدیر جدید دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در گنبدکاووس معارفه شدتورکمن نیوز: حجت الاسلام محمدباقر مظفری به عنوان رئیس جدید دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان گنبدکاووس معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ آئین تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در گنبدکاووس با حضور سید حسین علوی مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در گلستان انجام شد و طی این مراسم از زحمات حجت الاسلام علی اکبر نصرتی قدردانی و مسئولیت جدید به حجت الاسلام محمدباقر مظفری واگذار شد.

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در گلستان در این مراسم گفت: از سال ۹۶ تا به امروز تعداد ۷ هزار نفر از قشرهای مختلف مردم این استان خادمیار افتخاری آستان مقدس شده‌اند.

سیدحسین علوی گفت: ۵۰ درصد از عضوهای افتخاری به عضویت خادمان کشیک حرم رضوی درآمده اند و در ماه یک روز در آستان رضوی به زائران خرمت رسانی می کنند.

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در گلستان با اشاره به اینکه خادمیاری به یک حرکت بین المللی تبدیل شده است، گفت: با ترویج خادمیاری توفیق بزرگی نصیب ملت ایران شده است.

حجت الاسلام محمود ترابی امام جمعه گنبدکاووس نیز در این مراسم با قدردانی از خدمات آستان قدس رضوی در منطقه گلستان ابراز امیدواری کرد تا با اجرای طرح خادمیاری رضوی، فصلی جدیدی از خدمات این آستان مقدس بالاخص درحوزه طرح‌های اقتصادی و محرومیت زدایی در منطقه آغاز شود.

در این مراسم با قدردانی از تلاش‌های حجت الاسلام علی اکبر نصرتی مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در گنبدکاووس، حجت الاسلام محمدباقر مظفری به عنوان رئیس جدید دفتر این شهرستان معرفی شد که در سخنانی با تشریح برنامه‌های خود از ورود یک محموله لوازم خانگی شامل ۱۰۰ دستگاه پنکه و ۱۰۰ دستگاه یخچال به همراه بسته‌های غذایی ازسوی آستان قدس برای توزیع بین سیل زدگان دو محله مدرسی و افغان آباد گنبدکاووس خبر داد.

وی، تلاس برای جذب حداکثری خادمیاران رضوی بویژه از بین نسل جوان، استفاده از ظرفیت بانوان و استادان دانشگاه، فرهیختگان و نخبگان، استفاده از ظرفیت علمای اهل سنت و جمع آوری کمک‌های مردمی و نیکوکاران برای توزیع بین نیازمندان را از جمله برنامه‌های خود در مسئولیت جدید برشمرد.

 

لینک عضویت در کانال تلگرامی اخبار ترکمن

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۱۷

۲۲ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

55088

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک