شهرداری گنبدکاووس نماینده گلستان در لیگ برتر والیبالتورکمن‌نیوز: هنوز یکسال از عمر والیبالی شهرداری گنبد نگذشته به سبب سوء مدیریت و نبود تفکر باشگاه‌داری مدرن در این تیم بازیکنانی همچون ادریس دانشفر، احسان دانش‌دوست، حمید محمد‌آلق، علیرضا بهبودی، کمال قریشی و البته قراردادی که میکائیل تاجر با مشهدی‌ها بسته را حساب کنیم به تیم‌های دیگر کوچ کرده‌اند.

اما تعجب همگان بر این باور است، مدیریتی که نتوانست نمره قبولی در سال گذشته به‌دست آورد با چه مکانیزمی، دوباره راس کار آمده است.

اینجاست که باورمان می‌شود دست‌هایی در کار است تا والیبال به همین منوال علی اصغری در گنبد به راه تاریک و سیاه  با پز تراول‌های مردم به راه کج خود ادامه بدهد.

والیبال گنبد در طی چند سال اخیر به هیچ عنوان برنامه خاصی برای برون رفت از وضعیت رقت بار فعلی نداشته است.

اما این سکانس‌ها چگونه و از چه راهی باید طی شود تا والیبال ترکمن صحرا به مدینه فاضله برسد هنوز به سبب دخالت سیاسیون و نفوذ تفکرات پوسیده و تاریخ مصرف گذشته راه اصلی خود را نتوانسته است پیدا کند.

بودجه والیبال گنبد چند؟

چگونه می‌شود بودجه والیبال نه در سال گذشته به مردم اعلام شده و نه امسال.

آیا برای حسابرسی این پول‌ها هیچ‌گونه بازپرسی وجود ندارد. آیا مردم نامحرمان این میدان بوده‌اند که کمترین گزارشی در نحوه هزینه‌های والیبال به آنان ارائه نشده است؟

چه ابزارها و دست‌هایی در شورای اسلامی گنبدکاووس وجود دارد که چراغ سبز را به خلیل آزمون بابت جمع کردن و بستن تیم را می‌دهند، بدون اینکه مجوزی از شورا داشته باشند.

آیا نه اینکه برای جابه‌جایی یک فُرغون نیز باید در صحن شورا مطرح شده و رای‌گیری به‌عمل آمده و در نهایت با امضاء فرماندار کارهای شهرداری عملیاتی می‌شود.

پس کدامین یک از اعضا به آزمون فرصت برای تیم‌داری را می‌دهند؟!.

اما رویاهای خلیل آزمون بعد از چندین سال دوری از والیبال ایران هنگامی که با بازیکنان به مذاکره مشغول بود، نفر دوم یعنی عظیم جزیده به طرز ماهرانه‌ای فرمان را به سمت خود چرخانده و رای شورا را به نفع خود برگرداند.

تا به امروز بودجه باشگاه به مردم اعلام نشده است، اما سیاست عظیم جزیده همانند همکاران قبلی خود بر این باور است که باید والیبال گنبد را از جایگاه هفتم یا هشتم ارتقاء داده و به درجات  بالاتری این والیبال را رساند.

به آقای جزیده پیشنهاد می‌کنیم که مبالغ و بودجه والیبال شهرداری گنبد را به بازیکنان رو به افول غیر بومی هزینه نکند. بگذاریید جوانان و پتانسیلهای ترکمن صحرا با بوجه پدرانشان در غالب حق شهروندی برای بازیکنان این منطقه هزینه شود.

با حضور بازیکنانی که در پایین لیست شده خیلی سخت است که والیبال گنبد شاهد رشد کمی و کیفی باشد.

وقتی تیم از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود، در خود بهره می‌برد قطعا روی سکوها نیز هواداران تیم شهر خود را حمایت خواهند کرد. ولی امان از روزی که بازیکن غیر بومی با قرار داد تورکمن‌چای از لحاظ بازی نیز هوادار را برطرف نکند.

حضور دوباره حاج نوروز قلی نیازی بر مسند والیبال شهرداری که حمایت نماینده مجلس را با خود به همراه دارد خیلی نباید تعجب کرد.  رایزنی‌های گسترده جناب مدیر عامل که برای انجام فریضه حج عازم سرزمین وحی می‌شود برای  جلیل جعفربای به عنوان سرپرست تیم خنده‌آور است.

در آن‌سوی طناب سرمربی تیم عظیم جزیده قرار دارد که کارمند اداره بهداشت گنبد یعنی بدراقی را برای سرپرستی معرفی کرده، در روزهای آتی کدوم یک از آقایان سر طناب را به طرف خود می‌کشد عیان خواهد شد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که احتمال پیوستن آرش بدراقی به عنوان پاسور سوم نیز وجود دارد. اما خرید‌های گنبد در پست پاسور؛ حمید چوگان، هومن باقری، سرعتی طیب عینی، صحبتی، شریفات و البته فرهاد یلمه, پشت خط؛ بنیامین ایگدری و با تاجر نیز گنبدی‌ها قرار داد را بسته‌اند و هنوز وضعیت تاجر با توجه به اینکه با مشهدی‌ها نیز ۴ برگی امضاء کرده مشخص نیست.

در منطقه قدرتی؛ احسان دوجی، اکبر ولایی (در سال گذشته در خاتم اردکان توپ زده و جزءسهمیه امید‌ها بوده و در برابر گنبد نیمکت نشین بود) تا بدینجا این بازیکنان با گنبدی‌ها قرارداد بسته‌اند.

اگر جواد معنوی نژاد به ارومیه ملحق شود پسر مصطفی کارخانه در گنبد توپ خواهد زد. در منطقه لیبرو نیز جزیده، علیزاده را از ارومیه آورد و موسی سخاوی نیز با شهرداری گنبد قرار داد خود را امضاء خواهد کرد.

گزارش از: شیر محمد شیروانی

خبرنگار ورزشی: تورکمن نیوز

هدف " ترکمن نیوز " گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
انتشار دهنده : Medeniyet
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۱۴

۲۹ تیر ۱۳۹۸

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک