الیاس هیوه چی:

بندرترکمنتورکمن نیوز مراسم تقدیر و تجلیل از عوامل مدیریت بحران سیل شهرستان ترکمن عصر روز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت با حضور فرماندار، ائمه جمعه، اعضای شورای تامین، بخشداران تابعه و سایر مسئولین شهرستان در محل تالار پذیرایی مجتمع تجاری ستاره ترکمن (اردلان) برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ الیاس هیوه چی در این مراسم ضمن تشکر از اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان، ائمه جمعه و جماعات، مسئولین دستگاه ها، بخشداران، دهیاران و شوراها و نیروهای مردمی که با تلاش شبانه روزی خود در مهار سیل و جلوگیری از خسارات به شهرستان تلاش کردند؛ اظهار کرد: مدیریت بحران در شهرستان ما و امنیت حاصل از آن، نشان داد مدیریت صحیحی انجام شده و امروز مردم ما آسوده خاطر هستند هرچند خسارات بخش کشاورزی غیرقابل اجتناب بود.
وی در ادامه در خصوص اقدامات انجام شده از مرحله پیشگیری و مقابله با سیل مطالبی بیان و افزود: ما امروز ادعا می کنیم و افتخار می کنیم که سیل را مدیریت کردیم و شهر و روستاهای ما بجز آقسین تپه که به دلیل اختلاف دو روستا دچار آبگرفتگی شد و اهالی را در محل های اسکان موقت اسکان دادیم، زیر آب نرفت؛ چرا که از اسلام تپه تا قره سو دایگ ها زده شد و دیواره های رودخانه قره سو مستحکم شد.
وی ابراز امیدواری کرد این قدرشناسی ها و تجلیل ها به هم افزایی ظرفیت های شهرستان در راستای پیشرفت و توسعه کمک کند و با مدیریت صحیح و برنامه ریزی دقیق و تلاش جدی شاهد پیشرفت روز افزاون شهرستان باشیم.
گفتنی است در پایان مراسم  با اهدای لوح سپاس از  همه تلاشگران و عوامل مدیریت بحران شهرستان ترکمن توسط فرماندار تجلیل به عمل آمد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۱۲

۰۱ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

53890

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک