مدیرکل جدید سازمان بازرسی استان گلستان معرفی شدگلستان-ترکمن نیوز-  با حضور مسئولان مدیر کل جدید سازمان بازرسی گلستان معارفه شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، امروز در مراسمی محمدتقی حاجی مشهدی به عنوان مدیر کل جدید سازمان بازرسی استان گلستان معرفی و حجت الاسلام موسی فتوحی هم با خداحافظی از گلستان، سکاندار سازمان بازرسی استان سمنان شد.

رئیس کل دادگستری گلستان در مراسم معرفی مدیر کل جدید سازمان بازرسی استان اظهارکرد: امروز مسئولان در سطح کلان کشور برای رونق تولید کار می کنند اما علیرغم این تلاش ها، برخی کارشناسان در دستگاه های اجرایی در مسیر تولید دست اندازی می کنند.

هادی هاشمیان افزود: در دسترس نبودن اطلاعات مورد نیاز مردم و پاسخگو نبودن برخی کارشناسان از عللی است که تولیدکنندگان و مراجعان به دستگاه‌ها را ناراضی می‌کند.

وی با تاکید بر این که وظیفه ما در شرایط امروز کشور تلاش برای جلوگیری از بیکار شدن حتی یک کارگر است گفت: مهم ترین اولویت مدیر کل جدید سازمان بازرسی استان تلاش برای دسترسی آزاد اطلاعات دستگاه ها برای مراجعان و افزایش نظارت هابه ویژه در بخش های پولی و بانکی خواهد بود تا تولید کنندگان و سرمایه گذاران بین ادارات پاسکاری و معطل نشوند.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: سازمان بازرسی می تواند به عنوان مشاور امین استاندار عمل کند و مسئولان در عزل و نصب مدیران از کمک این سازمان بهره‌مند شوند.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۵۰

۳۰ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

45937

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک