مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از بنادر استان گلستان بازدید می کنداخبار استانی- ترکمن نیوز- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی و هیات همراه در سفر یک روزه خود از بنادر گردشگری گز و ترکمن که در طول سال مسافران زیادی را جذب می کند، بازدید می کنند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، در این سفر محمد راستاد؛ معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی، محمدرضا اله یار؛ عضو هیات عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی، ابتدا با آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه شهرستان گرگان دیدار خواهند داشت و سپس از شهرستان های ساحلی بندرگز ، بندر ترکمن و گمیشان بازدید می کنند.
گفتنی است، محمد راستاد؛ معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی ، در ادامه سفر یک روزه خود جلسه ای با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و فرمانداران شهرهای ساحلی استان گلستان دارد.
همچنین مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، با خانواده شهید قاری عرب که از کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی بوده است دیدار خواهد داشت.

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۳۴

۰۲ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

35938

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک