مدیران گنبدکاووس با شهدای گمنام تجدید میثاق کردندگنبدکاووس– ترکمن نیوز- مدیران و مسئولان ادارات و نهادهای گنبدکاووس در آستانه هفته دولت با حضور در گلزار دو شهید گمنام در محل دانشگاه این شهرستان با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کردند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، دراین آئین که با حضورمعاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس برگزار شد، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درسخنانی یاد و خاطره شهدای انقلاب بویژه شهیدان گمنام دوران دفاع مقدس را گرامی داشت.
حجت الاسلام علی فتحی با تبریک هفته دولت گفت: این هفته بهترین فرصت برای ارائه گزارش عملکرد مسوولان به مردم بوده و مدیران با کار و تلاش مضاعف و با افزایش خدمات رضایتمندی مردم را فراهم نمایند.
وی اضافه کرد: امروز باتوجه به شرایط کشور و جنگ اقتصادی دشمنان، همه مدیران و کارگزاران نظام جمهوری اسلامی وظیفه دارند از دولت برای رفع مشکلات جامعه حمایت نمایند.
حجت الاسلام فتحی اضافه کرد: امسال در ایام هفته دولت که با دهه امامت و ولایت تقارن پیدا کرده، افزون بر ۱۰۰ برنامه فرهنگی، هنری، ورزشی و مناسبتی در مناطق شهری و روستایی گنبدکاووس برگزار می شود.

خبرنگار: سید علی کریمیان

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۴۶

۰۱ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

33534

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک