مدارس مناطق سیل‌زده استان گلستان از روز ۱۷ فرودین دایر استآموزش و پرورش-ترکمن نیوز-  وزیر آموزش و پرورش گفت: تا حد امکان‌ مدارس مناطق سیل‌زده استان گلستان در روز شنبه ۱۷ فرودین آغاز به‌کار می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ سید محمد بطحایی در حاشیه بازدید از مناطق سیل‌زده گلستان اظهار داشت: پیرو بازدیدهایی که همکارانم در روزهای گذشته از این مناطق داشتند امروز به همراه استاندار، مقامات استانی و نمایندگان و همکارانم در این استان بازدیدهایی از برخی مدارس در مناطق سیل‌زده داشتیم.

وی با بیان اینکه حفظ جان دانش‌آموزان مهم‌تر از بازگشایی مدارس است افزود: در برخی از مناطق، به علت مشکلات به وجود آمده در راه‌های کشور که امکان ایاب و ذهاب بچه‌ها وجود ندارد که در این صورت مدارس و امکانات جایگزین پیش‌بینی شده است.

بطحائی اظهار کرد: تا آخر هفته ۶۰ کانکس به مناطق سیل‌زده خواهد رسید که برخی از آن‌ها نصب شده است و آن‌ها را بازدید کردم. تجهیزات کلاسی هم رسیده است و  آموزش و پرورش آمادگی دارد که ۱۷ فروردین تحصیل بچه‌ها بدون وقفه ادامه پیدا کند. البته در برخی مناطق مشکلاتی برای برخی مدارس وجود دارد مانند آب‌گرفتگی در اطراف مدارس وجود دارد و امکان رفت‌ و آمد نیست و در این موارد مدارس جایگزین پیش‌بینی شده است.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۳:۲۹

۱۴ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

50691

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک