بان رامیانی با اصابت تیر شکارچی غیر مجاز زخمی شد 300x199 - مصدومیت محیط بان رامیانی در تیر اندازی شکارچی غیر مجازحوادث – ترکمن نیوز- رئیس اداره محیط زیست شهرستان‌های رامیان، آزادشهر و گنبدکاووس گفت: محیط‌‌‌‌بان رامیانی در مناطق جنگلی این شهرستان مورد اصابت گلوله شکارچی غیر مجاز قرار گرفت و زخمی شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، غلامرضا کریمی اظهار کرد: صبح دیروز در حد فاصل روستای شش آب و قورچای از توابع بالادست رامیان و حاشیه جنگل، محیط بان رامیانی یک شکارچی غیر مجاز، حدوداً ۵۰ ساله، قدبلند و با لباس قرمز را در حال شکار مشاهده می کنند.

وی افزود: محیط‌بان فوق به شکارچی غیرمجاز ایست داده که وی اعتنا نکرده و اقدام به شلیک هوایی و سپس به سمت محیط‌بان می‌کند.

کریمی تصریح کرد: شکارچی غیرمجاز در مرحله بعد اقدام به درگیری و شلیک مستقیم به محیط بان می کند که محیط بان اصغر بذرافشان، از ناحیه دست مجروح می شود.

وی خاطرنشان کرد: شکارچی غیرمجاز سپس کوله پشتی را رها کرده و فرار می‌کند که از وی ۲ عدد فشنگ و یک کوله پشتی پلاستیکی کشف می‌شود.

کریمی بیان کرد: اقدامات اولیه بر روی دست محیط بان زخمی توسط نیروهای امدادی هلال احمر، مستقر در روستای شش آب انجام شده و سپس توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان آزادشهر منتقل می شود و حال فعلی وی مساعد بوده و مراحل درمانی انجام شده و به منزل شخصی خود منتقل شده است.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان‌های رامیان ، آزادشهر و گنبدکاووس گفت: وسایل کشف شده تحویل پلیس آگاهی برای سیر مراحل قانونی شده است.افرادی که از شکارچی غیرمجاز متخلف با مشخصات فوق اطلاعی دارند می‌توانند به اداره محیط زیست رامیان، آزادشهر و گنبد و یا شماره تلفن ۰۱۷۳۳۳۸۵۷۹۰ اطلاع دهند.

لینک عضویت کانال تلگرامی

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Yaprak
تاریخ و زمان خبر

۸:۵۳

۱۹ تیر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک