محکومیت قتل امام جمعه رضاآباد از سوی مولوی گرگیجاجتماعی-ترکمن نیوز-  در پی قتل مولوی عبدالغفور جمالزهی، امام جمعه اهل سنت روستای رضا آباد بخش فندرسک استان گلستان توسط عوامل ناشناس، امام جمعه اهل سنت آزادشهر با انتشار پیامی ضمن محکومیت این قتل خواستار شناسایی عاملان این حادثه شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر شیخ التفسیر مولانا گرگیج، متن پیام مولوی محمد حسین گرگیج به شرح ذیل است:

 

إنّا لله و إنّا إلیه راجعون
ضایعه دلخراش قتل ناجوانمردانه و شهادت مولوی عبدالغفور جمالزهی که سال های متمادی در درس تفسیر و حدیث، فقه و اصول فقه نزد این حقیر، با اخلاص و ارادت خالصانه حضور داشتند همه ما اعم از مدرسین، طلاب حوزه علمیه فاروقیه گالیکش و مردم متدین این خطه را در غم اندوه فرو برد.
از تمامی مؤمنین بالأخص خانواده و بستگان آن شهید والا مقام و طایفه بزرگوار رخشانی تقاضا می شود با سعه صدر، درایت و حکمت پیگیر این موضوع باشند و از خداوند متعال خواستارم که عامل یا عوامل این خون ناحق را هر چه زودتر رسوا نموده و به دست قانون حق بسپارد.
از مسئولین ذی ربط و امنیتی خواستاریم که با درایت کامل عامل یا عوامل این حادثه را شناسایی نموده و با حکمت کامل این بحران را مدیریت نمایند تا تسلی خاطر برای اعضای خانواده و مقتدیان آن شهید والا مقام و مردم این منطقه گردد.
در خاتمه از خداوند متعال خواستارم که این عزیز سفر کرده را با انبیاء، صدقین و صالحین محشور بگرداند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱:۱۳

۰۷ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

40858

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک