محرومیت چابکسواران متخلف هفته سوم مسابقات اسبدوانی پاییزه 98 گنبدکاووستورکمن نیوز: طبق تصمیم کمیته انضباطی هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس و با توجه به گزارش داوران سیار و بازبینی فیلم هر دور از رقابت ها چابکسواران متخلف طبق آیین نامه فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران بعلت تخلف در روند کورس‌ها از حضور در رقابت‌های شهرستان محروم شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تورکمن،  طبق تصمیم کمیته انضباطی هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس و با توجه به گزارش داوران سیار و بازبینی فیلم هر دور از رقابت‌ها تصمیم ذیل اتخاذ گردید:

چابکسوار علی محمد غراوی به علت عدم هدایت صحیح در دور اول پنج شنبه به مدت سه هفته (۶ روز کورس) از شرکت در مسابقات محروم شد.
چابکسوار محمد خوجملی به علت ایجاد مزاحمت برای اسب رقیب برای بار دوم در دور دوم پنج شنبه به مدت دو هفته (۴ روز مسابقه) از شرکت در مسابقات محروم شد.
چابکسوار بنیامین جرجانی به علت ایجاد مزاحمت برای اسب رقیب در دور سوم پنج شنبه به مدت دو هفته (۴ روز مسابقه) از شرکت در مسابقات محروم گردید.
چابکسوار قربان محمد اودک به علت عدم هدایت صحیح در دور ششم پنج شنبه به مدت ۳ هفته (۶ روز مسابقه) از شرکت در مسابقات محروم شد.
چابکسوار پیمان قلرعطا به علت عدم هدایت صحیح در دور دوم جمعه به مدت ۳ هفته (۶ روز مسابقه) از شرکت در مسابقات محروم گردید.
چابکسواران عبدالحلیم قبادی، کمال دلیجه عطا و ابوطالب چاری زاده به علت ایجاد مزاحمت برای سایر چابکسواران در دور سوم جمعه به مدت یک هفته (۲ روز مسابقه) از شرکت در مسابقات محروم شدند.
چابکسوار رامین قهرمانی به علت ایجاد مزاحمت برای اسب رقیب برای بار دوم در دور سوم جمعه به مدت ۲ هفته (۴ روز مسابقه) محروم گردید.
مربی کوروش بابازاده به علت ورود با تاخیر اسب به میدان مبلغ ۱۰ میلیون ریال جریمه شد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۵۴

۱۲ آذر ۱۳۹۸

کد خبر :

65336

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک