کرونایی گنبدکاووس 300x300 - محدودیت‌های کرونایی در گنبدکاووس از فردا اجرا می‌شودترکمن نیوز:  فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: تمامی محدودیت‌های مرتبط با وضعیت قرمز کرونا از اولین ساعت فردا یکشنبه قابل اجرا بوده و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عبدالقدیر کریمی اظهار کرد: به دلیل وضعیت قرمز شیوع کرونا در این شهرستان، منع تردد خودروها (ساعت ۲۱ تا چهار صبح) از امشب در گنبدکاووس اجرا می‌شود.
وی افزود: تمامی محدودیت‌های مرتبط با وضعیت قرمز کرونا از اولین ساعت فردا یکشنبه قابل اجرا بوده و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.
به گفته وی و طبق دستورالعمل ابلاغی، فعالیت تمامی مشاغل به جز گروه یک از صبح ۱۶ آذر در گنبدکاووس تعطیل است.
کریمی ادامه داد: واحدهای تولیدی، مراکز صنعتی، جایگاه‌های عرضه سوخت، حمل‌ و نقل عمومی کالا و مسافر، ادارات، مراکز نظامی، انتظامی و امنیتی، امدادی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، سوپرمارکت‌ها، میوه‌فروشی‌ها، نانوایی، مراکز بهداشتی، درمانی، امدادی، داروخانه‌ها، تولید و توزیع مواد غذایی آماده و بیرون‌بر، تعمیرگاه‌ها و فروشگاه‌های انواع مصالح ساختمانی از جمله مشاغل گروه یک است.
به گفته وی تیم‌های بازرسی از فردا بر فعالیت اصناف گنبدکاووس نظارت خواهند کرد.
کریمی ادامه داد: همچنین از فردا یکشنبه خروج خودروها با پلاک بومی از گنبدکاووس و نیز ورود خودروها با پلاک غیربومی به این شهر ممنوع است.
فرماندار ویژه گنبدکاووس با قدردانی از همراهی گروه‌های مختلف مردم و کسبه و بازاریان در موج اول و دوم شیوع کرونا در این شهرستان، از آنان خواست برای کمک به مهار کرونا در این مرحله نیز با ستاد مقابله با بیماری کووید ۱۹ همراهی کنند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۵۵

۱۵ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

86537

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک