نماینده گنبدکاووس:

۱۳۴۹۱۳ 300x155 - مجوز 17 مرکز بهداشت و مرکز جامع سلامت اخذ شد+مصاحبه بخش اولترکمن نیوز: نماینده مردم شریف گنبدکاووس و بخش داشلی برون گفت : مجوز ۱۷ مرکز بهداشت و مرکز جامع سلامت اخذ شد تا بخش کوچکی از مشکلات حوزه بهداشت رفع شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  امانقلیچ شادمهر در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: ارتقا سلامت و بهداشت منطقه با توجه به شیوع ویروس کرونا از اولویت‌های منطقه می‌باشد.
وی ضمن عرض خدا قوت و تقدیر از پرسنل خدمات درمانی به خصوص پرستاران تلاشگر، از مردم با فرهنگ استان و گنبدکاووس درخواست کرد پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی را رعایت نمایند تا از ضرر و زیان ناشی از بیماری کرونا جلوگیری شود.

شادمهر در خصوص اولویت‌ها و پروژه‌های عمرانی شهرستان گنبدکاووس گفت: با توجه به شیوع کرونا در راس کار ارتقا سلامت و بهداشت منطقه را قرار دادیم و با پشتیبانی‌های کادر درمان و بهداشت توانستیم تا حدودی بر این امر فائق آییم. همچنین با راه اندازی اورژانس ۱۱۵ روستاهای دماغ و سلطانعلی معضلات بهداشتی و درمانی آنان را رفع کنیم.

نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس و بخش داشلی برون در ادامه تصریح کرد: با توجه به نشست هایی که با وزیربهداشت داشتیم، با مساعدت ایشان یک دستگاه سی تی اسکن نیز به این شهرستان اهدا شد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۳۹

۰۲ آبان ۱۳۹۹

کد خبر :

84725

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک