"وزیر ورزش و جوانان کشور"

مسعود سلطانی فر "وزیر ورزش و جوانان کشور" اسبدوانی گنبد کاووسسوارکاری-ترکمن نیوز-  وزیر ورزش و جوانان از واگذاری مجموعه سوارکاری گنبدکاووس به بخش خصوصی خبر داد و گفت: این مجموعه بزرگ پس از واگذاری و در راستای اصل ۴۴ با مشارکت این بخش بازسازی شده و توسعه می یابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  مسعود سلطانی فر عصر پنجشنبه درحاشیه بازدید از مجموعه سوارکاری گنبدکاووس و مسابقات اسبدوانی این شهرستان در جمع خبرنگاران افزود: مجموعه سوارکاری گنبدکاووس با داشتن پیشینه تاریخی و فرهنگی، نیاز به توجه بیشتر دارد.
وی افزود: این مجموعه ورزشی توانسته در پر کردن اوقات فراغت جوانان این منطقه موثر باشد و بر این اساس باید مجموعه های مشابه یا ورزشی در دیگر نقاط کشور نیز احداث شود.
سلطانی فر اضافه کرد: وضعیت مسابقات سوارکاری فعلی خوب است اما باید نسبت به کیفی تر برگزار کردن این مسابقات برنامه ریزی شود.
وی تصریح کرد: تا زمان واگذاری مجموعه سوارکاری گنبدکاووس، بخشی از مشکلات این مجموعه با کمک فدراسیون سوارکاری رفع خواهد شد.
وزیر ورزش و جوانان همچنین با قدردانی از برگزار کنندگان کورس سوارکاری گنبدکاووس گفت: تمام تلاش دولت و وزرات ورزش و جوانان در جهت سالم سازی فضاهای ورزشی و توسعه آن با مشارکت بخش خصوصی است.
سلطانی فر افزود: جلب رضایت مردم و جوانان از رویکردهای دولت و وزرات ورزش و جوانان است.
وزیر ورزش و جوانان روز پنجشنبه با سفر به گلستان و شهرستان گنبدکاووس در شرق این استان، ضمن شرکت در نشست هم اندیشی هیات ورزشی و سازمان های مردم نهاد، از برخی اماکن ورزشی این استان بازدید و در آغاز عملیات اجرای برخی از طرح های اقتصادی شرکت کرد.

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۳۴

۲۴ اسفند ۱۳۹۶

کد خبر :

13845

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک