hivechi jalase javanan 300x196 - مبنای آموزش جوانان توانمند سازی استبندر ترکمن-ترکمن نیوز-  فرماندار ترکمن ضمن تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول اظهار داشت: در راستای سالم سازی و توانمندسازی جوانان برنامه های خوبی در شهرستان اجرا خواهد شد تا بستر و امکانات برای رشد جوانان در عرصه های مختلف فراهم شود و هم از لحاظ جسمانی و هم روانی سلامت خود را حفظ کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  الیاس هیوه چی در جلسه کارگروه ساماندهی امور جوانان شهرستان ترکمن با موضوع سلامت جوانان و مشارکتهای اجتماعی جوانان که صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد. گفت: نوجوانان و جوانان آینده سازان جامعه توسعه یافته هستند.
وی افزود: مبنای آموزش جوانان توانمند سازی است. جوانان توانمند ما می توانند دانشمندان بزرگی باشند و باعث توسعه جامعه شوند.
هیوه چی تصریح کرد: تلاش می کنیم امکانات مورد نیاز شهرستان برای توانمند سازی جوانان از جمله میادین و تجهیزات ورزشی فراهم شود تا جوانان ما اهداف خود را دنبال و در راستای سلامت خود تلاش کنند.

photo 2018 11 13 14 16 43 300x195 - مبنای آموزش جوانان توانمند سازی است

فرماندار از پیگیری دو پروژه مهم در شهرستان خبر داد و گفت: جذب اعتبار از طرف نماینده فدراسیون و استاندار گلستان شرایط خوبی را برای ارتقای ورزش والیبال ساحلی فراهم کرده تا متناسب و در شان مردم شهرستان باشد زیرا نام پایتخت والیبال ساحلی برازنده این شهرستان است.
وی ادامه داد: پروژه استخر سالن تختی هم با دعوت از مدیران استانی و کشوری و بازدیدهای اولیه آنان و جذب اعتبار در حال پیگیری است و ان شاالله تا دهه فجر افتتاح و راه اندازی خواهد شد.
فرماندار افزود: انتظار ما این است که همه مسئولین دستگاه ها در مسیر توسعه گام بردارند هم افکار جوانان سالم سازی شود و هم از معضلات و آسیب های اجتماعی و بیماری ها پیشگیری شود و شیوه های زندگی را از دوره نوجوانی بیاموزند تا ان شاا.. سلامت خانواده سلامت جوان و سلامت جامعه حاصل شود.
دستگاههای اجرایی در این خصوص به ارائه گزارش فعالیت ها و برنامه های خود پرداختند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۲۸

۲۱ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

40067

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک