معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس در مصلی اهل سنت:

مبارزه با قاچاق کالا و ارز در دستور کار جدی مدیران و مردم قرار گیردگنبد کاووس – ترکمن نیوز- معاون استاندار و فرماندار ویژه ‌شهرستان گنبدکاووس در مصلی اهل سنت با تاکید بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت : در سالی که به فرمایشات مقام معظم رهبری سال حمایت از کالای ایرانی نامیده شده, باید مبارزه با قاچاق کالا و ارز در دستور کار جدی مدیران و مردم قرار گیرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، عبدالقدیر کریمی اظهار کرد : همه مردم عزیز از هر قشری باید از خرید کالای ایرانی استقبال کنند, ضمن اینکه تولیدکنندگان, کارخانجات و صنایع نیز بر تولید با کیفیت کالا اهتمام ویژه بورزند.

کریمی تصریح کرد: برای حمایت از کالای ایرانی، ضمن حمایت از تولید کنندگان، باید کالای ایرانی ارزان تر, آسان تر و با کیفیت تر و با کارآیی بیشتر در اختیار مردم قرار گیرد.

وی یادآور شد: قاچاق کالا و ارز باعث کاهش درآمد دولت، کاهش امکان خدمات رسانی دولت به مردم و فرصت کمتری برای دولت فراهم می شود تا به مردم کمک شود، بنابراین مردم باید با همراهی مسئولان دولت و فرمانداری کمک کنند تا با قاچاق کالا و ارز به صورت بسیار جدی مبارزه شود.

وی با اشاره به فعالیت های خوب در حوزه شهرستان گنبدکاووس گفت: عملیات آسفالت ۶ کیلومتر ابتدای جاده نفت از روز شنبه آغاز می شود که در ادامه آسفالت این مسیر، با حمایت های استاندار محترم و راه و شهرسازی، آ سفالت این مسیر تکمیل خواهد شد.

کریمی با تاکید بر پروژه های خوب در حال اجرا در حوزه شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: طی ۱۰ ماه گذشته چندین پروژه مهم چون گلخانه، کارخانه ید، مرغ مادر و تخم گذار و غیره با سرمایه گذاری قریب به ۹۰۰ میلیارد تومان با مشارکت بخش خصوصی در حال انجام است که ضمن تولید باعث اشتغالزایی بسیار بالا در حوزه شهرستان می شود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس، طرح کشتگاه خورشیدی را از جمله طرح های بسیار خوب و نادر در سطح کشور برشمرد و افزود: این کشتگاه تحول خوبی را در حوزه اشتغالزایی و تولید با استفاده از انرژی خورشیدی ایجاد کرده و اواخر تیرماه نیز فاز دوم این کشتگاه برای تولید انرژی برق کلنگ زنی خواهد شد.

کریمی با اشاره به گردهمایی مدیران ارشد کشوری با حضور ریاست محترم جمهور اظهار داشت : با توجه به فرمایشات ریاست محترم جمهور و شرایط حساس کشور، باید همه با هم در کنار هم با وحدت، اتحاد و وفاق و بدور از هرگونه اختلافات گروه های سیاسی و غیره،با قدرت و اقتدار در برابر خوی استکباری ترامپ ایستادگی کنیم و مانند همیشه اقتدار و عزت ملی کشور خود را حفظ نماییم.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع : gonbad.golestanp.ir

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۱۷

۱۶ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

26680

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک