1 212 300x185 - مانور بازگشایی مدارس در گنبدکاووس برگزار شدترکمن‌نیوز: مدیر آموزش وپرورش گنبدکاووس از برگزاری مانور بازگشایی مدارس در ٤٩٣ آموزشگاه این شهرستان به منظور ارتقای آمادگی مدیران و معلمان جهت آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  کمال الدین نظرنژاد در حاشیه بازدید از مانور بازگشایی مدارس اظهار داشت: هدف از برگزاری مانور بازگشایی تقویت نقاط قوت و رفع نواقص و کمبودهای احتمالی در مدارس و ایجاد آمادگی کامل برای شروع سال تحصیلی جدید از ١٥ شهریور ماه سال جاری می‌باشد.
مدیر آموزش وپرورش گنبدکاووس افزود: امروز ناظرین اعزامی از سوی اداره آموزش و پرورش این شهرستان از مدارس مناطق شهری و روستایی بازدید و اقدامات انجام گرفته در خصوص مانور بازگشایی را رصد کردند.

نظر نژاد در ادامه گفت: امسال تمامی مدارس شهرستان به اینترنت پرسرعت متصل شده‌اند و معلمان در ساعات حضور در مدارس می‌توانند جهت ارسال محتوای آموزشی در شبکه “شاد” از آن به صورت رایگان استفاده کنند.

2 144 300x185 - مانور بازگشایی مدارس در گنبدکاووس برگزار شد

ابراهيم حاجيلری معاون متوسطه آموزش وپرورش گلستان نیز در این بازدیدها ضمن اعلام رضایت از آمادگی مدارس گنبدکاووس جهت شروع سال تحصیلی جدید اظهار داشت: معلمان مدارس نسبت به تولید محتوای آموزشی جهت استفاده دانش آموزان در طول سال تحصیلی اقدام کنند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۵۱

۲۵ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

80798

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک