رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گلستان:

ماشین آلات کشاورزی باید بیمه شوندکشاورزی -ترکمن نیوز-رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گلستان از کشاورزان خواست که بدون پرداخت جریمه معوقه و تاخیر، ماشین آلات این بخش به ویژه تراکتور و کمباین را بیمه شخص ثالث کنند.

 

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، حسین عابدی اظهارداشت: کشاورزان تا ۱۹ شهریور سال جاری فرصت دارند که از شرایط در نظر گرفته شده برای پوشش بیمه بدون جریمه استفاده کنند.
وی؛ هزینه بیمه یکساله تراکتور یا کمباین را ۸میلیون و ۶۰۰هزار ریال اعلام کرد و گفت: برای پرداخت مبلغ بیمه شخص ثالث ۳۰درصد تخفیف نیز اعمال می شود.
به گفته وی؛ در صورتی که کشاورزان از مهلت تعیین شده استفاده نکنند، باید جریمه معوقه بیمه را پرداخت کنند.
وی در مورد پلاک گذاری ماشین های کشاورزی نیز گفت: تاکنون چهار هزارو ۸۰۰ دستگاه تراکتور با استفاده از توان مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان پلاک گذاری شده است.
عابدی؛ مهلت پلاک گذاری ماشین های کشاورزی را تا پایان امسال اعلام کرد.
طبق گزارش اداره فناوری های مکانیزاسیون کشاورزی سازمان جهادکشاورزی گلستان، این استان بیش از ۳۳ هزار دستگاه انواع ماشین کشاورزی شامل تراکتور، کمباین و تیلر دارد.
استان مرزی و شمالی گلستان با دارا بودن ۶۵۰ هزار هکتار زمین کشاورزی از قطب های تولید محصولات زراعی و باغی به شمار می رود، یک سوم از جمعیت یک میلیون و ۸۶۹ هزار نفری آن در بخش کشاورزی فعالیت دارند.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع: irna.ir/golestan

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۴۶

۲۱ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

27299

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک