لوازم خانگی، مصالح ساختمانی، مواد غذایی، البسه، پتو و چادر نیاز مبرم مردم سیل زده گنبدکاووس استگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: با توجه به اینکه سیلاب در شهرستان فروکش کرده و به مرحله امدادرسانی رسیدیم،لوازم خانگی و مصالح ساختمانی برای بازسازی و تعمیر منازل مسکونی نیاز مبرم مردم سیل زده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عبدالقدیر کریمی در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان اظهارداشت:سیل اخیر در شهرستان گنبدکاووس خسارت های زیادی به مناطق شهری و روستایی وارد کرده است. در حال حاضر مردم این مناطق علاوه بر مواد غذایی ، البسه ، پتو و چادر نیاز مبرم به لوازم خانگی برای ادامه زندگی عادی خود و مصالح ساختمانی برای بازسازی و تعمیر منازل خود دارند.
وی افزود: باید کمک های استان های دیگر و موسسات و نهادهای دولتی به گونه ای مدیریت شود تا بتوانیم وسایل موردنیاز مردم سیل زده را در اولین فرصت تهیه کرده و در اختیار آنها قرار دهیم.
کریمی بیان داشت: شورای فنی متشکل از بنیاد مسکن،شورای شهر و بخشداری تشکیل شود و موضوعات فنی برای ارائه خدمات مورد بررسی قرار گیرد.
فرماندار ویژه گنبدکاووس با بیان اینکه برخی از منازل مسکونی و اماکن تجاری تخریب شده و نیاز به بازسازی دارد،ادامه داد:شورای شهر و شهرداری پیشقدم شده و در صورت امکان صدور مجوز پروانه ساختمان و استعلامات بازسازی این اماکن را رایگان نمایند

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۸

۰۵ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

49846

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک