طیار در نشست علنی مجلس شورای اسلامی 300x187 - لزوم رسیدگی به وضعیت جاده های گنبدکاووس/سرطان باید جزو بیماری های خاص منظور شودتورکمن نیوز:  نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت راه های ارتباطی حوزه انتخابیه خود از وزرای مربوطه خواست تا در اسرع وقت ترتیبی برای رفع مشکلات اتخاذ کنند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛    قرجه طیار در نشست علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه، ۲۲ مهر ماه) مجلس شورای اسلامی، گفت: استان گلستان و شهرستان های گنبدکاووس بار دیگر به عزای ۱۵ نفر از قربانیان جاده مرگ نشست که این عزیزان غالبا کودکان روستایی بودند.

وی تصریح کرد: صحنه های جانگداز مرگ کودکان معصوم در مقابل دیدگان مادرانشان کابوس مسئولان وزارت راه و شهرسازی خواهد بود، با هر آتشی که در جاده های مرزی که بر جان خانواده های این افراد می افتد صحرای کربلای عاشورا نمود پیدا می کند، شدت حادثه سوختگی در این حوادث به حدی بود که امکان شناسایی اجساد افراد و انجام آزمایشات میسر نشد.

طیار با تاکید بر ضرورت اصلاح راه های ارتباطی، گفت: در اسرع وقت باید ترتیبی اتخاذ کنید تا مشکلات برطرف شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکری به وزیر بهداشت و درمان وضعیت بیماران سرطانی را یادآور شد و گفت: بنا به فرمایشات رهبری مسئولین باید کاری کنند که بیماران جز درد بیماری، نگرانی دیگر نداشته باشند بنابراین با توجه به شرایط بیماران سرطانی و هزینه های آن «سرطان» باید جزو بیماران خاص منظور شود.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۴۳

۲۲ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

63349

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک