لزوم اطلاع رسانی دقیق خدمات انقلاب به مردم با استفاده از ظرفیت فضای مجازیگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  امام جمعه گنبدکاووس برلزوم اطلاع رسانی دقیق خدمات انقلاب به مردم به صورت آماری و با استفاده از ظرفیت های تبلیغاتی از جمله فضای مجازی تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ حجت الاسلام و المسلمین محمود ترابی در دیدارمعاون استاندارو فرماندار ویژه و مدیران ادارات و نهادهای گنبدکاووس با ائمه جمعه گفت: امروز که به کوری چشم دشمنان درحال جشن گرفتن چهلمین سال پیروزی انقلاب هستیم، مسئولان باید از فرصت چند ساله مسئولیت خود، به نحو احسن در خدمت به مردم و انجام اقدامات ماندگار برای آنان استفاده نمایند.
وی بابیان اینکه انقلاب اسلامی یک رویکرد و یک عملکرد دارد که باید به آن توجه شود، اضافه کرد: رویکرد انقلاب بازگشت به معنویت است که سبب عزت و استقلال ملت ایران شد و رویکرد عملکردی نیز بیان اقدامات و موفقیت ها و دستاوردهای انقلاب به مردم است.
حجت الاسلام ترابی همچنین از عدم حضور مسئولان دستگاه قضایی در این دیدار ابراز گله مندی کرد و گفت: انقلاب و دهه فجر متعلق به همه است نه فقط دولت، بنابراین همه باید در جشن ها و برنامه های این ایام شرکت نمایند.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۰۲

۱۴ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

44785

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک